Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kemer 2019’da uçmak istiyor

Kemer İlçe Başkanı Minta, Kemer’in 2019’dan sonra hak ettiği hizmeti alacağını söyledi. Minta, “Hükümet, büyükşehir ve Kemer, AK Parti’de olmalı” dedi

Giriş Tarihi: 15.2.2018
Kemer 2019’da uçmak istiyor
AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, ilçede yaşanan değişimleri anlattı ve yerel seçimlere doğru giden takvimle ilgili hedeflerini açıkladı. Minta, hem hükümetten, hem de Büyükşehir Belediyesi'nden ilçenin sorunlarının çözülmesi ve hizmet üretilmesi noktasında önemli destek aldıklarını söyledi. Minta, "Ancak bu şekilde sorunların yüzde 30'unu çözebiliyoruz. Yüzde 70 Kemer Belediyesi ile ilgili sorunlar. Kemerliler hizmete aç" dedi. Konuyla ilgili ilginç bir benzetme yapan Minta, "Mezarlık hizmetlerini Büyükşehir Belediyesi vermeye başladı. Eskiden sorun olan birçok hizmet kolaylaştı. Kemer Belediyesi'nin bu kötü yönetimi nedeniyle Kemerliler, 'yaşamaktansa ölmek daha kolay' demeye başladı" dedi.

ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN
Minta, Büyükşehir Belediyesi'nin Liman Caddesi'nde yenileme çalışmaları ve Kemer-1 girişindeki asfalt çalışmasının Kemerlileri sevindirdiğinin altını çizerek, "Bu habere sevinmeyen yok gibi. Herkes 'Büyükşehir Belediyemizden Allah bin kere razı olsun, yıllardır söylüyoruz ama Kemer Belediye Başkanı bizi hiç ciddiye almıyordu' diyor. Bu nedenle 2019 seçimleri çok önemli. Kemer Belediyesi'ni inşallah AK Partili yaparak hak ettiği hizmetleri yaşatacağız. Sorunların çözülmesi için genel iktidar ve Büyükşehir Belediyesi ile Kemer Belediyesi'nin de AK Parti'de olması gerekiyor. Bu üçünü bir arada yakalayabilirsek en üst seviyede hizmet alabiliriz" diye konuştu.

ADAY BELİRLEME ÇALIŞMALARI
Kemer'de AK Parti'nin 3 seçimdir kaybetmesinden gerekli derslerin çıkartıldığına atıfta bulunan Selami Minta, "Kemerlilerde 'aday geç açıklanırsa' diye bir endişe var. Ama kimsenin kuşkusu olmasın. 2019'a kendimizi hazırlıyoruz. Meclis üyelerinin belirlenmesi noktasında bile şimdiden çalışmalara başlandı. Kazanabilecek arkadaş aday yapılacak. Hatırla gönülle aday yapılmayacak" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer 2019’da uçmak istiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN