Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkekliğe

’nin bu yıl 11’incisini düzenlediği Geleneksel Sünnet Şöleni, Dokumapark’ta gerçekleştirildi. Erkekliğe ilk adımı atan 500 çocuk aileleri ile birlikte gönüllerince eğlendi

Giriş Tarihi: 13.7.2019
Erkekliğe ilk adım
Antalya Kepez Belediyesi'nin bu yıl 11'incisini düzenlediği sünnet şöleni, renkli görüntülere sahne oldu. Dokumapark'ta düzenlenen sünnet şöleninde ailelere seslenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezliler olarak büyük bir aile olduklarını vurguladı. Şölene katılan çocukların mutluluğunu paylaştıklarını belirten Tütüncü, "Yavrularımız vatanına, milletine ve bütün insanlığa hayırlı insanlar olsun" temennisinde bulundu.

DÜĞÜNLERİNDE DE BULUŞALIM
Çocukların aydınlık yarınları için çalışması gerektiğini de dile getiren Hakan Tütüncü, "Onların çok daha güzel günlerinde, sağlıkla afiyetle olalım. Onların düğünlerinde de beraber olalım, onlarla birlikte övünelim, birlikte iftihar edelim. Bu hatıra fotoğrafına baktıkça birbirimizin hiç eskimeyen dostluğunu hatırlayalım" diye konuştu.

RENKLİ ETKİNLİKLER
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından isteyen hemşehrileri ile de günün anısına fotoğraf çekildi. Çeşitli müzik gruplarının verdiği konserlerle eğlenen çocuklar ve aileleri, film ve çizgi film kahramanlarının kostümlerini giyen animatörlerle de keyifli saatler geçirdiler.

BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ ÇOCUKLARLA TEK TEK İLGİLENDİ
ÇOCUKLAR ve aileleriyle tek tek ilgilenen Başkan Hakan Tütüncü, "Onların düğünlerinde de beraber olalım, onlarla birlikte övünelim, birlikte iftihar edelim" temennisinde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkekliğe ilk adım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN