Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hem eğleniyorlar hem öğreniyorlar

yaz kurslarına katılan 8-14 yaş arası 5 bin öğrenci hem matematikten İngilizce’ye farklı branşlarda alıyor, hem de resim, müzik ve tiyatro kursu ile sanatla tanışıyor

Giriş Tarihi: 13.7.2019
Hem eğleniyorlar hem öğreniyorlar
Antalya'da Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Atatürk Kültür Bilgi Eğitim Merkezi (AKBEM) yaz kursları başladı. 4 bin 926 öğrencinin 23 branşta eğitim aldığı AKBEM'in yaz kurslarında öğrenciler hem eğleniyor hem de akademik, sosyal ve kültürel alanlarda kendilerini geliştirme imkânı buluyor. 17 farklı kurs merkezde devam eden kurslarda 8-14 yaş grubu çocukların verimli bir yaz tatili geçirmesi hedefleniyor.

MATEMATİK VE İNGİLİZCE
Öğrenciler kurslarla üniversite ve lise sınavlarına en iyi şekilde hazırlanabiliyor. Matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih, İngilizce ve edebiyat derslerini konu ve soru odaklı yeni çözüm yöntemleriyle öğrenen öğrenciler, yaz tatillerini avantaja çeviriyor. Özel ders kalitesinde eğitim alan öğrenciler, hem okul başarılarını arttırma hem de sınavlarda başarılı olmanın önünü açıyor.

YAZIN TADI ÇIKIYOR
Kurslara katılan öğrenciler müzik, resim, tiyatro dersleriyle kişisel gelişimlerine katkı sağlıyor. Bağlamadan hızlı okumaya, bilgisayardan halk oyunlarına kadar farklı alanlarda kurslar arasından tercih yapan öğrenciler, hem eğleniyor, hem de öğreniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem eğleniyorlar hem öğreniyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN