Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anahtar muhtar

Giriş Tarihi: 7.11.2019
Anahtar muhtar
ISPARTA Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Muhtarlar Toplantısının 3. Akkent Mahallesinde gerçekleştirdi. Akkent Mahalle Muhtarı Bekir Çevikbaş'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda, Akkent ve Çünür mahallesinin sorunları, halın istek, talep ve önerileri ele alındı.

MAHALLELIYE MÜJDE
Başkan Başdeğirmen, muhtarların mahallelerde anahtar rolünde olduğunu halkın taleplerini bire bir kendilerine ilettiğini söyledi. Başdeğirmen, "Düzenlenen toplantılardan sonra geri dönüşler çok iyi oluyor. Muhtarlarla toplantıları devam ettirerek tüm mahallelerimizi konuşarak en iyiyi bulmaya çalışacağız" dedi. Başdeğirmen, Akkent Mahallesi Muhtarı Bekir Çevikbaş'ın istediği sosyal tesis alanının 6 bin metrekarelik belediyeye ait bir alan olduğunu dile getirerek, "Tesisi programına alıyoruz. Çünür Tepesini de mesirelik alan haline getireceğiz. Güzel bir piknik alanı oluşturulacak. Pazaryerimizin üzerini kapatıyoruz" diye konuştu.

VERIMLI GEÇIYOR
Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Büyükleblebi de, muhtarlara yönelik yapılan toplantıların mahalleleri ve mahalle sakinleri açısından oldukça verimli olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anahtar muhtar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN