Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyon Müşerref’e 50 altın ve cep telefonu

Giriş Tarihi: 7.11.2019
Şampiyon Müşerref’e 50 altın ve cep telefonu
KEMER Belediyesi'nin kasım ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Necati Topaloğlu'nun yönettiği oturumda gerçekleştirildi. Karatede dünya şampiyonu olan Müşerref Özdemir, 50 tam altın ve cep telefonuyla ödüllendiridi, adının bir sosyal tesise verilmesi de kararlaştırıldı.

BORÇ ÖDEMEYE DEVAM
Belediye Başkanı Topaloğlu, şirket borçları hakkında bilgilendirme yaptı. Topaloğlu, "Belediyemizin sigortaya olan borcu yapılandırmalar hariç 9 milyon lira. Belediyemizin borcu ise 13 milyon lira. 3 aydır hem belediye personelinin hem de şirketin sigortaları yatmaya başladı. Bundan sonra da aksatmamaya çalışacağız" dedi.

PARKIN ADI KALDIRILDI
Meclise sunulan önerge ile Yeni Mahalle Derviş Eroğlu Dört Yol Bulvarı üzerinde bulunan Kutlu Doğum Haftası Parkı'nın adının değiştirilmesi konusu oybirliğiyle kabul edildi. Parka yeni isim verilmesi ise gelecek meclise bırakıldı. Meclis kararına göre Kemer Belediyesi'nin kardeş şehri olan Ukrayna'nın Yuzhny şehrine gezi düzenlenecek.

MÜŞERREF'E TEŞEKKÜR
Mecliste, Arslanbucak'ta yapımı devam eden belediyeye ait sosyal tesislerin tamamlanmasının ardından tesise Şili'de yapılan Dünya Karete Şampiyonası'nda birinci olup Türk bayrağını dalgalandıran milli karateci Müşerref Özdemir'in adının verilmesi karara bağlandı. Meclis üyeleri, şampiyon Özdemir'e 50 tam altın ve cep telefonu verilmesini de kabul etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyon Müşerref’e 50 altın ve cep telefonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN