Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Bizden alın’ çağrısı

Ticaret ve , Büyükşehir Belediye Başkanı’nı ağırladı. İşadamları Böcek’e taleplerini iletip alışverişlerin Antalya’dan yapılmasını istedi

Giriş Tarihi: 11.11.2019
‘Bizden alın’ çağrısı
ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meslek Komiteleri Müşterek Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve belediye bürokratlarının katılımıyla yapıldı. ATSO Başkanı Davut Çetin, belediyelerin mal ve hizmet alımlarında, altyapı ihalelerinde, Antalya şirketlerini tercih etmelerini istedi.

ŞEHİR ESTTEİĞİ KORUNMADI
Büyükşehir Belediyesi ile ATSO Meslek Komiteleri toplantılarının geçen dönem başlatıldığını ifade eden Çetin, "Bizim neslin Antalya'nın betonlaşmasında sorumluluğu var. Antalya'nın yeşil alanlarını koruyamadık, kent estetiğini geliştiremedik. Antalya'nın siluetini koruyamadık. Antalya'da market veya esnaf kaldırımı işgal etmemeyi öğrenmek zorundadır" dedi.Plansız ve denetimsiz ticaret konusuna dikkat çeken Davut Çetin, şehirde ticaret bölgeleri belirlenmesi gerektiğini belirtti.

BORÇ EDİBİYATI YAPTI
ATSO meslek komite üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Başkan Böcek ve büyükşehir bürokratları, iş dünyasının sorunlarını ve önerilerini dinledi. Yine borç edebiyatı yapan Büyükyenir Beleriye Başkanı Böcek, "Türkiye'de nüfusumuz beşinci ama borç olarak da 5'inci belediyeyiz. Biz bunu televizyonlara çıkıp, şurda burda borçla devraldık lugatı yapmayacağız. Normal çalışmalarımızı ayağımızı yorganımıza göre uzatacağız. Gelecekle ilgili sözümüzde duracağız" ifadelerini kullandı. Böcek işadamlarının talepleri karşısında topu taca attı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Bizden alın’ çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN