Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hurdacı terör estirdi

Ceza yazılıp tescil belgesiz motosikletinin otoparka çekilmesine sinirlenen hurdacı terör estirdi. Falçatayı eline alarak tehditler savuran adamı polis biber gazıyla etkisiz hale getirdi

Giriş Tarihi: 15.2.2020 ABONE OL
Hurdacı terör estirdi
Antalya'da trafik tescil belgesi olmayan motosikletine trafik uygulamasında takılan Dursun Elma, 4 bin lira cezayı yememek için falçata ile kendine ve etrafına zarar vermek istedi. Durdurmak için özel harekat ve asayiş ekipleri devreye girdi. Şehir trafiği 40 dakika kilitlendi. Olay, Muratpaşa ilçesi Cengiz Toytunç Caddesi üzerinde meydana geldi. Dursun Elma motosikletiyle seyir halinde olan trafik uygulamasında durduruldu.

BİBER GAZLI MÜDAHALE
Yapılan incelemede tescil belgesi bulunmayan Elma'nın motosikletinin trafikte kaydının olmadığı ortaya çıktı. Trafik ekipleri, Dursun Elma'ya toplamda 4 bin lira ceza yazıp, motosikletin otoparka götürülmesi için çekici çağırdı. Bunun üzerine sinir krizi geçiren Dursun Elma, trafik polislerine direndi. Cebinden çıkardığı falçata ile meydan okuyunca acil takviye ekip istendi. Bölgeye ulaşan özel harekat ve asayiş ekipleri çevre güvenliği alarak Dursun Elma'yı sakinleştirmeye çalıştı. Ancak başarılı olamadı. Dursun Elma, kendine ve etrafına zarar vermek için iyice hırçınlaştı. Bu sırada polis biber gazlı müdahale etti.

ÇÖPLERDEN YAPTI
Bir yakının devreye girmesi ile polisler güçlükle falçatayı Dursun Elma'nın elinden aldı. Motosikleti kaçırmaya çalışan Elma'nın yakını da etkisiz hale getirildi. Yasal işlemler uygulanan Elma, motosikleti çöplerden topladığı malzemelerle yaptığını belirterek, "Ne olur motosikletimi almayın. Ben çöpten toplayıp, sattığım hurdalarla 10 kişilik aileye bakıyorum" diyerek gözyaşı döktü.

MOTOSİKLETİ KAÇIRMA GİRİŞİMİ ENGELLENDİ
Polis falçatayla tehditler yağdıran Dursun Elma'ya biber gazı ile müdahale etti. Karışıklıktan yararlanan Elma'nın bir yakını motosikleti kaçırmaya çalıştı. Polis şahsı son anda engelledi.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Hurdacı terör estirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN