Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Planlar bozuldu

, yaşanan belirsizliğin bütün takımları etkilediğini söyledi. Genç teknik adam, planlarının bozulduğunu ifade etti

Giriş Tarihi: 27.3.2020 ABONE OL
Planlar bozuldu
FTA Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Süper Lig ve Türk futbolunda yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi. Yaşanan belirsizliğin bütün takımları etkilediğini söyleyen Tuna, planlarının bozulduğunu ifade etti.

ŞİMDİ HER ŞEY DEĞİŞTİ
İkinci devreyi planlama olarak iki bölüme ayırdıklarını belirten Tuna, "Şimdi her şey değişti. Hem bireysel hem de evinde bulundukları konumda oyuncuları koruma adına bazı çalışmalar yapıyoruz. Buna yönelik planları oyunculara ilettik. Bağlantı kurarak bunları yapıyoruz. Birlikteliği sağlamak kolay değil. Futbolcuların kendi bulundukları konumlarda iki şey yaptık. Birisi bireysel olarak neler yapabileceğimiz ile ilgili. Form seviyemiz iyi bir yerdeydi. İstediğimiz bir seviyedeydik. Milli maç arasından sonrası için de bir plan yapmıştık. Ligde çok iyi bir pozisyon alabileceğimizi düşünüyorduk. Sonrasında her şey değişti" dedi.

FORMLARI KORUNACAK
Ligde üst üste iyi sonuçlar aldıklarına dikkat çeken FTA Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, "Futbolcuların formlarını koruyarak ilerlemek istiyoruz. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un ülkede uyguladığı telekonferans modelini kullandık. Bunu sürekli yapmayacağız ama bunu bir süre kullanacağız. Hem duyguyu korumak hem de takım bütünlüğünü sağlamak için aynı saatte 1-1.5 saat belli çalışmalar yapıyoruz.. Birkaç kişi bağlanamasa da çok güzel oldu" diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Planlar bozuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA