TZOB Delege Seçimi Yapıldı

Giriş Tarihi: 6.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:58
TZOB Aksaray Delege Seçimi Yapıldı
Mayıs ayında Ankara’da yapılacak olan Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkan seçimi için delege seçimi yapıldı.
Ziraat Odası Başkanlığı’nda yapılan delege seçimine, genel başkan seçiminde oy kullanacak 3 delege seçildi. Yapılan seçimde Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Sait Uzun, Cevdet Salcan olmak üzere 3 kişi delege olarak seçildi.
Burada bir konuşma yapan Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi’nin son derece önemli çalışmalar yaptığına dikkat çekerek, “Seçildiğimiz günden beri biz ilçe odalarımız ile sürekli irtibat ve birlik beraberlik içinde olduk. Beraber güzel çalışmalar yaptık. Toplanarak il ile ilgili sorunları her zaman değerlendiriyoruz ve genel merkezimize gönderiyoruz. Çiftçilerimizin sorunlarının her zaman takipçisi olduk. Bu benim 2’inci dönemim. Yeniden seçilen ziraat odası başkanlarıma hayırlı olmasını diliyorum. Bizim en öncelikli amacımız çiftçimize, üreticimize en iyi hizmeti verebilmektir. Biz bu kapsamda özellikle eğitime çok önem veriyoruz. Her alanda, her bölgede çiftçilerimize eğitimler veriyoruz. Bu sene Allah izin verirse kadın çiftçilerimize de eğitim vereceğiz. Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın ortaklaşa imzaladığı projeyi bizde Aksaray’da uygulayacağız. Tabi bu aldığımız gücü Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nden alıyoruz. Çalışkan bir genel başkanımız var. Sizin huzurunuzda kendisine teşekkür ediyorum. Gecesini gündüzüne katıp ciddi çalışmalar yapıyor. Türkiye’de 81 il var ve bu illerde toplam 756 tane ziraat odası var. Gerek kuraklıkta, gerek diğer afetlerde genel başkanımız her zaman yanımızda oldu. Destekçimiz ve takipçimiz oldu. Bizde bu desturla kendisini takip ediyor ve bu bize heyecan veriyoruz” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından delege seçimi gerçekleştirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TZOB Aksaray Delege Seçimi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN