Vali Ataklı Köyleri Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 7.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 15:58
Valisi Şeref Ataklı vatandaşların taleplerini dinlemek için köy ziyaretlerine devam ediyor.
Vali Ataklı beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ile merkeze bağlı Çekiçler, Borucu, Yanyurt ve Salmanlı köylerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Köy muhtarlarından sorun ve ihtiyaçlarla ilgili bilgi alan Vali Ataklı, vatandaşlarla da görüşerek taleplerini dinledi.
Vali Ataklı, yaptıkları ziyaretlerde köylerin temel altyapı sorunlarının dile getirildiğini içmesuyu, yol, parke taşı konularında taleplerin geldiğini söyledi. Aksaray’ın 177 köyü olduğunu imkanlar ölçüsünde ve öncelikli ihtiyaçlara göre bu sorunların çözümü için gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Ataklı, “Köylerimizin eksiklerini ve ihtiyaçlarını gidermek bizim görevimiz bu nedenle köy ziyaretlerimizi devam ettiriyoruz. Köylerimizin eksikliklerini giderirken vatandaşlarımızın da birlik beraberlik içinde sorunların çözümüne katkı sunmasını istiyoruz. Ortak konularda köylerimizin birbirleriyle yardımlaşarak gerektiğinde bizlerden yardım isteyerek sorunları hep beraber çözme gayreti ile birbirimize iyiliği telkin edip yardımlaşma ve dayanışma içinde olmamız lazım” dedi.
Ziyaret ettiği köylerde vatandaşların sorunlarını rahatça ifade ederek taleplerini dile getirdiğini bunun çok önemli olduğunu belirten Vali Ataklı, “İlçesinde, beldesinde, köyünde yaşayan vatandaşlarımız ihtiyacının ne olduğunu neyin kendisi için daha öncelikli olduğunu belirterek talepte bulunuyor. Ortak paylaşım ve karşılıklı görüşmeler önceliklerin belirlenmesi adına çok önemli vatandaşlarımızın memnuniyetleri için bizlerde bu sorunlarının çözülmesi için hazırlıklarımızı yaparak eksiklikleri gidermiş olacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Ataklı Köyleri Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN