Aşcı, "’ın Kalkınmasına Katkıda Bulunacağız"

Giriş Tarihi: 23.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 13:50
Aşcı, Aksaray’ın Kalkınmasına Katkıda Bulunacağız
AK Parti Milletvekili aday adayı Cenap Aşcı, AK Parti programı, seçim beyannamesi ve hükümet bütçesine göre kendilerinin de Aksaray’ın kalkınmasına katkıda bulunacaklarını söyledi.
Aşcı, Aksaray gibi küçük vilayetlerde iki türlü milletvekilinin beklenildiğini söyledi. Birincisinin anayasada belirtildiği üzere milletvekilinin yasama sürecinde bulunması, gerekiyorsa soru önergesiyle hükümeti denetlenmesi gibi görevlerinin olduğunu belirten Aşcı, "Birde bireysel anlamda başı dara düşen, sizden çözüm bekliyor. Şehrin kalkınması için sizden proje bekliyorlar. Belediyenin Ankara’da bir projesi varsa onunla ilgili çözüm bekliyorlar" şeklinde konuştu.
Kendisinin hükümetin bütçesi dahilinde herhangi bir seçim vaadinde bulunmasının söz konuşu olmayacağını belirterek, "Parti programı, seçim beyannamesi ve hükümet bütçesine göre biz de Aksaray’ın kalkınmasına katkıda bulunacağız. Olmayan veya atıl durumda ne varsa harekete geçerek şehrimizi kalkındırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de ’ben’ demeyeceğiz. Her zaman ’biz’ diyeceğiz. Ortak akıl bulacağız" şeklinde konuştu.
Her şehirde vali, belediye başkanı ve birçok daire müdürünün bulunduğunu dile getiren Aşcı, "Bir milletvekili olarak her şeyi ben yapacak olsam, bu kadar kadroya gerek yok. Zaten devlet yönetiminde bir kişi asla her türlü sorunun altından kalmaz. Herşey birlik ve beraberlikten gelir. Cenap Aşcı’nın elinde sihirli değnek yok. Olduğunu da iddia etmiyorum. Ancak yöntem olarak bilgiyi nerede arayacağımızı, sorunlarını nasıl teşhis edeceğimizi biliyorum. Çözümü nerede bulacağımızı biliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşcı, "Aksaray’ın Kalkınmasına Katkıda Bulunacağız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN