’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri

Giriş Tarihi: 1.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 14:16
Aksaray’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri
genelindeki okullarda ‘Değerler Eğitimi’ çalışmalarının daha bilinçli ve sağlıklı yürütülmesi amacıyla NLP Uzmanı Münir Arıkan tarafından okul müdürlerine eğitim semineri verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ensar Vakfı ve Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun katkılarıyla Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen ‘Değerler Eğitimi’ seminerine Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ve okul müdürleri katıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu seminerde dünyanın ilk düşünce koçu ve Türkiye’nin ilk aile koçu olan ünlü yazar Münir Arıkan’ın akıcı ve eğlenceli üslubuyla 2 saati aşkın süren ‘Değerler Eğitimi’ seminerini tüm katılımcılar pür dikkat dinledi.
Seminer sonunda bir teşekkür konuşması yapan Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, “Bizi biz yapan değerleri yaşatmak, geleceğimizi oluşturacak gençlerimizi iyiye, güzele yönlendirmenin gerekliliğine çok önemli. Yozlaşma yolunda hızla ilerleyen toplumumuzun değerlerine sahip çıkılması gerek. Binlerce yıllık deneyimlerden süzülüp gelen geleneksel değerlerimizin korunması için yapılacak her türlü çalışmada yer alacağız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksaray’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN