Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Giriş Tarihi: 5.4.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:49
Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
Kılıçarslan İlkokulu folklor ekibi, Kahramanmaraş’ta yapılacak olan şampiyona öncesinde Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret ederek, şampiyona için destek istedi.
17 Nisan Kahramanmaraş’ta çeşitli dallarda yapılacak olan Folklor şampiyonasına Aksaray’ı temsilen katılmaya hak kazanan Kılıçarslan İlkokulu minik folklor ekibi, turnuva öncesinde hazırlıkları tamamlamaya başladı. Şampiyonda Aksaray’ı temsil edeceklerini söyleyen minik öğrenciler, Belediye Başkan Haluk Şahin Yazgı’ya kupa sözü verdi.
Bu duruma çok sevinen Başkan Yazgı, minik öğrencileri kararlı bir şekilde turnuvaya katılmasının başarıyı getirecek en önemli olgu olduğunu söyledi. Başkan Yazgı, minik folklor ekibinden başarı beklediği sözünü yeniledi ve “Eğer turnuvadan kupa getirirseniz. Sizleri Konya’da ki Bilim Merkezi’ne götüreceğim” sözünü verdi. Önümüzdeki süreçte Aksaray’a da Çocuk Bilim Merkezi inşa etme düşüncesini çocuklarla paylaşan Başkan Yazgı, “Kuracağımız Bilim Merkezi’nde her türlü konuyu inceleme ve araştırma imkanı bulacaksınız. Hatta deneyler bile yapabileceksiniz” diye konuştu.
Minik çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Yazgı, folklor ekibindeki öğrencilere hediyeler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Folklor Ekibinden Başkan Yazgı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN