Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yunus Emre Sosyal Market Açıldı

Giriş Tarihi: 13.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 15:34
Yunus Emre Sosyal Market Açıldı
’ın Ortaköy İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından ihtiyaç sahiplerine yapılan ayni yardımlar hayırseverlerin desteği ile Yunus Emre Sosyal Market’ten yapılacak.
Ünlü bir giyim firmasının 35 bin adet giyim eşyası bağışında bulunduğu projede Ortaköylü bir hayırseverde kendisine ait dükkanları kira bedelsiz olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına tahsis etti. SYDV müracaatta bulunan ihtiyaç sahipleri herhangi bir giyim mağazasından alışveriş yapar gibi Yunus Emre Sosyal Markete giderek burada vakıf görevlileri nezaretinde ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayabilecek. Yunus Emre Sosyal Market aynı zamanda vakıf tarafından tespit edilen yardıma muhtaç ve diğer ihtiyaç sahiplerine giysi yardımlarında bulunacak. Vali Şeref Ataklı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Toplantısı için gittiği Ortaköy İlçesinde ‘Yunus Emre Sosyal Market’in açılış törenine katıldı.
Sosyal Marketin açılışını dükkanlarını ücretsiz olarak SYDV tahsis eden hayırsever Zilfi Özkulluk ile birlikte gerçekleştiren Vali Ataklı, sosyal marketi gezerek kaymakam Harun Başıbüyük’ten bilgi aldı.
Vali Ataklı yaptığı açıklamada, “Çocuklar, gençler ve diğer bütün gruplara yönelik ihtiyaç sahiplerine verilecek yeni giysiyeler var. Hayırseverlere çok teşekkür ediyorum, büyük memnuniyet duydum. Kaymakamımızı tebrik ediyorum. Bir firmamız bağışta bulunmuş marketimizi doldurmuş. Diğer yardımseverlerimizden de aynı şeklide yardımları bekliyoruz. Ortaköy ilçemizdeki muhtaç ihtiyaç sahibi kimselere bu market aracılığı ile ayni yardımlar yapılmış olacak” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunus Emre Sosyal Market Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN