Otobüs Terminalinde Bayram Tedbirleri Alınıyor

Giriş Tarihi: 10.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Aksaray Otobüs Terminalinde Bayram Tedbirleri Alınıyor
Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesinde Aksaray’a gelen veya şehir dışına çıkmaya hazırlanan yolcuların her hangi bir olumsuz durumla karşılamaması için bir dizi tedbirler almaya başladı.
Aksaray Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminalinde, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince bir takım tedbirler alınıyor. Her bayramda olduğu gibi Ramazan Bayramı süresince terminalde yaşanan yoğunluk nedeniyle yolcuların zor durumda bırakmamak için denetim başlatan ekipler, yolcuların tesis için rahatlıkla bulunabilmelerine olanak sağlıyor.
Terminal içinde bulunan firma yazıhaneleri başta olmak üzere tesis içinde bulunan lokanta, büfe gibi gıda satışı yapılan umuma açık iş yerlerinde denetimden geçti. Denetimlerin sadece temizlik, hijyenden ibaret olmadığını belirten Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, terminalin yangın tüpü, iş önlüğü ve gıdaların son kullanma tarihleri gibi pek çok konuda denetimden geçiyor. Ayrıca terminalde bulunan taksi durağının ve şoförlerinin de kılık, kıyafet ve tanıtım kartları konusunda uyarıldığı bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aksaray Otobüs Terminalinde Bayram Tedbirleri Alınıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN