Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardahan'da konuşuyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardahan'da vatandaşlara sesleniyor.

Giriş Tarihi: 6.6.2015 12:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardahan'da konuşuyor

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Ahıska Türkü kardeşlerimiz için şu anda bir çalışma yürütüyoruz. Dünyanın 9 ayrı ülkesinde 500 bin civarında Ahıskalı Türk kardeşimiz yaşıyor. Biz onların 24 binine vatandaşlık verdik.
- Türkiye'nin seçimle gelmiş Cumhurbaşkanı olarak benim safım milletin yanıdır.

''SEN KİMSİN TERBİYESİZ''

- Bir İngiliz gazetesi bu seçim için ,'tam batılılaşmamış yoksul Müslüman ülkelerin kendini yönetmesine izin verilemez' yazısı yazmış. Sen kimsin ya, sen kimsin terbiyesiz. Türkiye artık vandalların egemen olduğu bir ülke değil.

TÜRKİYE'Yİ HEDEF ALIYORLAR

- Erdoğan Pazar günü istediğini alırsa durdurulamaz olacak' diyorlar. Erdoğan diyerek benim şahsımı kastetmiyorlar. Asıl durdurulamaz dedikleri Türkiye. Bir de Alman gazetesi var. İstanbul'daki 3.Havalimanını'n temelini attık ya bunlar kudurdu. Maliyeti 12 milyar avro. Yılda 150 milyon yolcu gidip gelecek. 25 yıllığına onlara kiraladık. Fakat 25 yılda ne kadar kira ödeyecekler biliyor musunuz? 22 milyar avro. İş bilenin, kılıç kuşananın.

İHANET EDEN VAR MI?

- NY Times denen bir gazete 1896'da Sultan Abdulhamit'e, sonra Menderes'e, sonra Özal'a. Şimdi aynı gazete bana kin kusuyor Bakın bu 4 ismin içerisinde bu millete ihanet eden var mı?
- Bir başka dergi de bizi, yani durdurmanın eş başkanlarının partisini destekleme yolundan geçtiğini söylüyor. Bunlar benim üzerimden Türkiye'yi hedef alıyorlar. Ana muhalefetle, bölücü örgütün güdümündeki parti, milliyetçi parti ve Pensilvanya'yı bir araya getiren şey ne?

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardahan'da konuşuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz