Ağır hesap!

Bodrum'da 4 kişi pide ve salata yiyip şarap içen Kate Moss'a 7 bin lira hesap geldi. Hesaba itiraz eden Moss, dünya gündemi oldu. Türkbükü'nün kazığını yabancılar da duyunca fatura, turist yolu bekleyen tüm esnafa kesildi!

Giriş Tarihi: 14.6.2015 17:43
Ağır hesap!

Türkbükü'nde vatandaşı 'altın yumurtlayan tavuk' olarak gören işgüzar işletmeciler, Türkiye'nin imajını yerlebir etti! Lahmacun ve ayranın bu sezon 75 liraya satıldığı Türkbükü'nün adı ülkemizde 'kazıkbükü'ne çıkmıştı. Bodrum'un lüks bölgesi fiyatlarıyla bu kez dünyanın da gündemine geldi.

TEPKİLER BÜYÜK

Üç arkadaşıyla Türkbükü'ndeki bir beach'e giden İngiliz model Kate Moss'a 4 pide, 4 salata ve 1 şişe şarap için 7 bin lira hesap gönderildi. Kazıklanmayı kabul etmeyen ünlü model, "Mykonos ve Paris'in en lüks yerlerinde bile bu fiyatlar yok" diyerek ortalığı birbirine kattı. Kate Moss'un yaşadıkları, birçok yabancı haber sitesinde ilk haber olarak yer aldı. Siteler, Türkbükü'nde yaşanan olayı "Kate Moss'un hesap öfkesi, Türkiye'de Kate Moss'a büyük kazık" başlıklarıyla duyurdu. Haberlerden sonra sosyal medyada da birçok yabancı, "Kate Moss bile kazıklanıyorsa Türkiye'ye gidilmez" gibi yorumlar yaptı.

DENETİM GELİYOR

Türkler'in de sosyal medyada Türkbükü'ndeki işletmelere öfkesi büyüktü. Vatandaş, uyanık birkaç işletmeci yüzünden Türkiye'nin imajının yerlebir olduğunu savunup yetkilileri 'kazık' konusunda denetime çağırdı. Yakında Bodrum ve Çeşme'deki birçok mekanın mönüsünün inceleneceği konuşuluyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağır hesap!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz