Hindistan'da hasta doğan bebeği anne ve babası terk etti

Hindistan'da bir bebek, hamilelik sırasında veya genetik sebeplerden dolayı meydana gelen hastalık sebebiyle buruşuk bir cilde sahip olarak doğdu.

Giriş Tarihi: 19.6.2015 13:45
Hindistan'da hasta doğan bebeği anne ve babası terk etti

ANNE VE BABA BEBEĞİ TERK ETTİ

Anne Mamata Dode ve baba Ajay Dode, iki haftalık bebeği farklı görüntüsü yüzünden reddetti. Bunun üzerine dedesi Dilip Dode, bebeğin bakımını üstlendi. Dedesi yeni doğan bebeği kaşık kullanarak keçi sütüyle besledi.

ÜCRETSİZ TEDAVİ DESTEĞİ


Doğduktan hemen sonra hastalanan bebeği hastaneye getiren dede, ücretsiz tedavi desteği sağladıkları için hastaneye minnettar olduğunu söyledi. Kızının hamileliği sırasında düzenli olarak kontrole gittiğini fakat doktorların bebeKİMSE BEBEĞE DOKUNMAK İSTEMİYOR

"Bebeğin hastalığı komşular ve akrabalar arasında hemen yayıldı. İnsanlar bebeğin neye benzediğini görmeye geliyorlar. Bebeği gördükten sonra da korku içinde evden çıkıyorlar. Kimse bebeğe dokunmak istemiyor."

AİLE BEBEĞİ HALA KABUL ETMİYOR

Bu şekilde doğmanın bebeğin suçu olmadığını söyleyen dede, tek isteğinin bebeğin sağlığının iyiye gitmesi olduğunu dile getirdi ve ailenin hala bebeği kabul etmemekte ısrar etmesi durumunda ise bebeği kendisinin büyüteceğini sözlerine ekledi.

Doktorlar ise minik bebeğin tedaviye cevap verdiğini ve yapılan testlerin ardından hastalığın genetik olup olmadığını anlayabileceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hindistan'da hasta doğan bebeği anne ve babası terk etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz