Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de o masaya oturmuş

Hürriyet, Sözcü ve Cumhuriyet başta olmak üzere medya kuruluşlarının algı yönetmeye çalıştığı iftar masasında daha önce Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli'nin de oturduğu ve aynı gazetelerin o dönemde haber yapmadığı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 24.6.2015 12:33 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 12:48
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de o masaya oturmuş

Cumhurbşkanlığı Sarayı'nda Erdoğan'ın din alimlerine verdiği iftarda kullanılan masa ve diğer kaşık tabakları fahiş fiyatta oldukları propagandası yaparak, algı yönetmeye çalışan Hürriyet, Sözcü ve Cumhuriyet başta olmak üzere medya kuruluşlarının aynı masaya CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gibi isimlerin oturduğu dönemde haber yapmadığı ortaya çıktı.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank'ın atttığı tweetler Hürriyet, Sözcü ve Cumhuriyet'in asılsız iddialarına cevap oldu.

Varank, "Bu iki masa arasındaki fark büyüklüğü ve misafirlar. Ama şimdi Cumhuriyet, Sözcü yalanlarla kudurmuş gibi saldırıyor. Bu masada Kılıçdaroğlu,Bahçeli de var. Cumhuriyet, Sözcü vs o zaman bu iftiraları atmıyordu şimdi atıyor? Dert başka." tweetlerini paylaştı.
İşte Varank'ın fotoğrafları ile karşılaştırdığı masa ve Süleyman Demirel ve Abdullah Gül döneminde oturan konuklar;

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli de o masaya oturmuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz