Bade İşçil gülüyor

Sosyetik eşi Malkoç Süalp'e geçtiğimiz ay boşanma davası açan Bade İşçil'in mahkemeye sunduğu dilekçesindeki iddialar şoke etmişti. Eşinden psikolojik şiddet gördüğü ortaya çıkan oyuncu, bu olayın ardından önceki gün ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 4.7.2015 13:23
Bade İşçil gülüyor

Davayı geri çektiği için eleştirilen Bade İşçil, Akmerkez'deydi. Oğlu Azur için alışveriş yapan güzel oyuncu, evliliğiyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı. İşçil'in keyifli halleri ise dikkat çekti.

Sosyal medyadan Bade Süalp'e destek yağıyor

Geçen ay eşi Malkoç Süalp'ten boşanmak üzere mahkemeye başvuran Bade Süalp'in boşanma dilekçesi gündeme bomba gibi düştü.

Eşinin evliliklerini kurtarmak için gösterdiği çabayı dikkate alan oyuncu, feragat dilekçesi vererek boşanmaktan vazgeçti. Ancak dilekçedeki gerekçeler herkesi şoke etti.

"ÇOCUĞU EMZİRMEYECEKSİN, KUCAĞINA ALMAYACAKSIN"

Güzel oyuncunun dilekçesinde yer alan, "Davalı koca her sinirlendiğinde sözlü şiddet uyguluyor, bağırıp çağırıyor, onur kırıcı davranışlarda bulunuyordu. Bade Süalp, düzelir umuduyla hep sessiz kaldı. Ancak bekleyiş, yerini korku ve huzursuzluğa bıraktı. Davalı koca, 8 aylık çocuğunun yanında bile öfkesini kontrol edemedi. Malkoç Süalp'in, bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın, dadı verecek. Çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra'ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin ifadeleri büyük tepki çekti.

BEBEKLE ANNENİN BAĞINI KESMEK İSTEDİ

Ayrıca davalının doğumhaneye giderek bebekle anne ile arasındaki duygusal bağın kesilmesi için göbek bağını kendisinin kesmek istediğini söylediği belirtiliyor. Köpeğini halıya pislediği için döverek yaraladığını ve bu durumun kendisini çok üzdüğünü söyleyen Bade Süalp'in 10 gündür eve giremediği de iddia ediliyor.

Bade Süalp'ın avukatı, "Babana git ya da şoförüme söyle kiralık bir ev bakın. Seni istemiyorum, burası benim evim. Eve girip pijamanı dahi alamazsın" diyerek müvekkilini kovduğunu iddia ediyor.

"İDDİALAR DOĞRU DEĞİL"

Evlilik birliğinin temelinden sarsılmadığını belirten Malkoç Süalp ise eşini ve oğlunu çok sevdiğini ve evliliğini kurtarmak için iyi niyetle çözüm arayışına girdiğini belirterek boşanma davasının reddini istedi. Malkoç Süalp'in avukatı ise tarafların yüreklerinde ve beyinlerinde bu evliliği bitirmediklerini belirterek şunları söyledi:

"Müvekkilim eşine büyük bir saygı ve sevgiyle bağlıdır. Davalının iddia ettiği gibi psikolojik şiddet, hakaret, baskıcı tavır içinde olduğu, onur kırıcı davranışlarda bulunduğu, öfkesini kontrol edemediği gibi iddialar doğru değildir. Davacıyla yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilecek yapıcı ve iyi niyetli görüşmeler devam etmektedir. Çok mutlu bir şekilde başlayan evliliğin karşılıklı saygı, güven anlayış ve hoşgörü ile geleceğe taşınacağına ve kalıcı olacağına inancını koruduğundan açılan boşanma davasının reddini istiyoruz." Eşinin bu talebinden sonra fikrini değiştiren Bade Süalp de mahkemeye feragat dilekçesi vererek boşanmaktan vazgeçti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bade İşçil gülüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz