Cumhuriyet Cumhurbaşkanlığına ya doymadı

Gülen ve Doğan medyası Cumhurbaşkanı’nı itibarsızlaştırmak için her türlü ve dan çekinmiyor. İlahiyatçılara verilen iftarda 4600 liralık demonte sunta masayı 1 milyon liraya çıkaran medya şimdi de ’ndeki ahşap imam sünün bedelinin 40 bin lira olduğunu iddia etti. Cumhuriyet dünya kuran okuma birincisi imamı da “Erdoğan’ın imamı” ilan etti.

Giriş Tarihi: 4.7.2015 11:54 Güncelleme Tarihi: 4.7.2015 11:55
Cumhuriyet Cumhurbaşkanlığına iftiraya doymadı

İlahiyatçı akademisyenlere verilen iftar yemeğindeki 4600 liralık demonte sunta masanın fiyatını 1 milyon liraya kadar çıkararak rezil olan Paralel suç örgütü medyası yeni bir rezalete imza attı.

AHŞAP YE 40 BİN LİRA DEĞER BİÇTİLER!

Paralel Suç Örgütü tarafından desteklenen bugün bir ve ya daha imza attı. "İftar masası" iftirasında olduğu gibi bir fotoğraftan yola çıkarak, kimseye sormadan masa başı uydurma haberler yapan Cumhuriyet, 'ndeki kürsüye 40 bin lira değer biçti. Hiçbir özelliği olmayan ahşap bir kürsüye 40 bin lira değer biçen Cumhuriyet Gazetesi, Paralel Suç Örgütü medyasının iftirada sınır tanımadığını bir kez daha gösterdi. "İftar masası" iftirasında rezil olan Cumhuriyet Gazetesi, "kürsü" yalanından daha fazla rezil olmamak için bu kez fiyatı düşük tutması dikkatlerden kaçmadı.

DÜNYA KURAN OKUMA BİRİNCİSİ İMAMI "ERDOĞAN'IN İMAMI" İLAN ETTİLER!

Cumhuriyet Gazetesi, 2010 yılında Moskova'da, 2014 yılında Malezya'da Kuran okuma birinciliğini kazanan Beştepe Millet Camisi imamına, manşetten "Erdoğan'ın imamı" diyerek yeni bir skandala imza attı. Mesleğinde dünya çapında bir isim olan Beştepe Millet Camisi imamını da aşağılamaya çalışan Cumhuriyet Gazetesi'ne Gülen örgütünün sosyal medyadaki tetikçilerinden de büyük destek geldi.

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhuriyet Cumhurbaşkanlığına iftiraya doymadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz