Dayak skandalı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sevgilisi olduğu iddia edilen genç kızın evini bastı. Saatlerce dayak attı! İlçede ise tüm gün bu skandal konuşuldu

Giriş Tarihi: 5.7.2015 14:01
Dayak skandalı

Başkanın dayağı bomba etkisi yarattı. Alanya'nın MHP'li Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Sulh ceza mahkemesi tarafından 300 gün görevden uzaklaştırma cezasına çarptırılmasının ardından bir skandala daha imza attı. 26 Haziran günü Yücel, eşi Yıldız Yücel ve eşinin yeğeni Ali Tokaç birlikte, yerel seçimler öncesi tanıştığı ve sevgilisi olduğu iddia edilen F.K'nin (25) evini bastı. Genç kızı öldüresiye dövdü. Kavga sırasında çeşitli yerlerinden yaralanan ve F.K, polise başvurarak şikayetti bulundu. Darp rapor alan F.K, Başkan Yücel ve akrabalarının yoğun baskısı ile karşılaştı. Bu skandalın ortaya çıkması ise Alanya'da günün konusu oldu. Başkanı Adem Yücel'in talimatı ile dün ilçede harekete geçen gruplar haberin çıktığı gazeteleri satın alarak topladı. Bununla da yetinmeyen Yücel, yakınlarını çeşitli ilçelere yönlendirerek buradaki bayilerinden de gazeteleri toplattığı öğrenildi. Ancak bu yapılan izolasyon çalışmasına rağmen haber ilçede deprem etkisi yarattı.

F.K'Yİ SUSTURDULAR
Başkan Yücel'in sevgilisi olduğu iddia edilen F.K ise dünden itibaren ağız değiştirdi. Böyle bir olay yaşanmadığını söyleyen F.K, "Adem Bey ve eşi Yıldız Hanım benim için çok değerli iki insan. Bir yanlış anlaşılma var" dedi. Bazı çevreler ise F.K'nin söylemlerinden vazgeçmesinin nedeninin ise Başkan Yücel tarafından bir ev satın alma ve işe yerleştirme sözü vermesi olduğunu iddia etti. Aynı çevreler, "F.K. susturuldu" yorumunu yaptı. Gündem yaratan haberden sonra yön değiştiren F.K'nin olay gecesi bir gazeteci ile sosyal medyada yaptığı yazışma da ortaya çıktı.

'O GEMİYİ YAKSIN BİZ LİMANI'
F.K'nin gazeteci ile yaptığı yazışmadan bazı bölümler şöyle: "Sabaha kadar uyuyamadım. Valla stresten öldüm ya. Abi ya valla herkes streste. Başımıza gelmeyen kalmadı. Kendi de biz de rezil olduk. Resmen Alanya'ya bomba gibi düştük. Haberi yapmak isteyen sensin. Ben bir abi olarak sana anlattım. Asıl sen zor durumda bıraktın beni. Benim burada da sorun var işten ayrılcam sanırım. O gemiyi yaksın biz limanı. Ben çok zor durumdayım. Herkes üzerime geliyor."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Dayak skandalı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz