Hürriyet’le haber yollayacağına beni arasaydı

İlgezdi ailesinin dövdürdüğü ileri sürülen İBB CHP’li Meclis üyesi Hüseyin Sağ, STAR’a konuştu: Hakkında onlarca kez şikayette bulunduğum Kadir Topbaş ile AK Partili üyeler beni olaydan sonra defalarca aradı. Kılıçdaroğlu da aradı. Madem olayla ilgisi yok, Hürriyet üzerinden haber yollayacağına bir kez arayıp ‘geçmiş olsun’ deseydi. Belediye başkanının servetine de şaşıyorum.

Giriş Tarihi: 13.7.2015 10:44
Hürriyet’le haber yollayacağına beni arasaydı

CHP'li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile eşi CHP Milletvekili Gamze İlgezdi'nin rezidans servetinin basına sızmasından sorumlu tutulduğu için Kadıköy'deki evi önünde dövülen İBB'nin CHP'li Meclis Üyesi Hüseyin Sağ, STAR'a konuştu.

Hüseyin Sağ, uğradığı saldırıdan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kendisini aradığını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da geçmiş olsun dileğinde bulunduğunu söyledi. Hüseyin Sağ, " Hakkında onlarca kez şikayette bulunduğum Kadir Topbaş ile AK Partili üyeler beni olaydan sonra defalarca aradı. Topbaş 'bir arzun, isteğin var mı?' diye bir baba gibi sordu. İnanılmaz duygulandım. Kılıçdaroğlu da aradı" dedi. Hüseyin Sağ, "Bana yapılan saldırıyla ilgisi olmadğını söyleyen Battal İlgezdi bir kez bile aramadı. Hürriyet Gazetesi üzerinden haber yollayacağına arayıp 'geçmiş olsun' diyebilirdi. Bu benim aklımı kurcalıyor. Zaten bana saldıranlar da Ataşehir'de çıktı. Battal İlgezdi'nin servetine de şaşıyorum. Devlet tüm başkanları araştırsın" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hürriyet’le haber yollayacağına beni arasaydı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz