Bakan yardımcısının bu hali görevinden aldırdı

Bulgaristan Turizm Bakan Yardımcısı Nadya Marinova'nın, alkol aldıktan sonra bir gece kulübünün tuvaletinde uyuyakalmasının ortaya çıkması üzerine, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov, Marinova'nın görevine son verdi.

Giriş Tarihi: 15.7.2015 10:49 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 12:12
Bakan yardımcısının bu hali görevinden aldırdı

HÜKÜMET BASIN MERKEZİ TARAFINDAN AÇIKLANDI

Hükümetin Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Başbakan Borisov'un kanaat kullanıp "üst düzey devlet bürokratına yakışmayan tavır" sergileyen Turizm Bakan Yardımcısı Marinova'nın işine son verdiği belirtildi.

TUVALETTE UYURKEN YAKALANDI

Marinova, 2 Temmuz'da başkent Sofya'nın ünlü gece kulüplerinden birinde Alkol alıp Rus müziği eşliğinde saatlerce dans ettikten sonra kulübün tuvaletinde uyurken bulunmuştu.

KORUMA GÖREVLİLERİ UYANDIRDI

Koruma görevlileri tarafından uyandırılıp kulüp içinde bir kanepeye götürülen Marinova, aldığı alkolün etkisiyle burada uykusuna devam etmişti. Kulübün müşterilerinden birinin olayı görüntüleyip basına vermesiyle olay ortaya çıkmıştı.

ÜST DÜZEY GÖREVLERDE YER ALMIŞTI

Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev'in eski sekreteri olan Marinova, önce eski Başbakan Georgi Bliznaşki'nin teknokratlar hükümetinde, daha sonra da Başbakan Boyko Borisov'un hükümetinde de turizm bakan yardımcısı olarak görev yapmıştı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan yardımcısının bu hali görevinden aldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz