Ekrem Dumanlı'nın utanç fotoğrafı

Faşist Türk Solu dergisinin Fetullahçı Nazi yayın yönetmeni Gökçe Fırat, Zaman’ın yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı tarafından baş üstünde ağırlandı. Irkçı, faşist, iftiracı, din düşmanı Gökçe Fırat isimli müptezel şimdi Fetullah Gülen kitaplarıyla poz veriyor.

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:42 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 14:45
Ekrem Dumanlı'nın utanç fotoğrafı

IRKÇI, FAŞİT VE DİN DÜŞMANIYDI FETULLAHÇI OLDU

Türk Solu Dergisi ilk kez "Ordu Göreve" pankartları ile gündeme gelmişti. O yürüyüşe katılanlar yargılanırken dönemin savcısı Zekeriya Karaman Türk Solu Dergisi sahibi Gökçe Fırat'ın ifadesini bile almaması, Gülen örgütünün bu dergiyi piyon olarak kullandığı iddiasının ortaya atılmasına neden olmuştu. Daha sonra Fetullah Gülen'in kitapları ile poz vererek örgüte yakınlığını açıklamaktan çekinmeyen Gökçe Fırat, FETÖ üyesi polislere destek olmak için günlerce Çağlayan Adliyesi'nde nöbet tuttu.

KÜRTLERDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN KAMPANYASI BAŞLATTI


Muhsin Yazıcıoğlu'ndan Mahmut Ustaosmanoğlu'na kadar dindarlara yönelik yoğun bir linç kampanyası yürüten Türk Solu Dergisi "Kürtlerden alışveriş yapmayın" diyecek kadar da ırkçı yönü ile dikkat çekiyor.

CUMHURBAŞKANI'NA HAKARET VE TEHDİTTEN CEZAEVİNE GİRDİ

Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik "asalım mı kazığa mı oturtalım" şeklinde ağır açıklamalarda bulunan Gökçe Fırat, tutuklanarak yaklaşık bir ay cezaevinde tutulmuştu. Gülen örgütü tarafından baş üstünde tutulan Türk Solu Dergisi ve sahibi Gökçe Fırat arasında nasıl bir ilişkinin olduğu merak ediliyor!Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekrem Dumanlı'nın utanç fotoğrafı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz