, ve düşmanı ile iftar yemeğinde!

Faşist, ırkçı, darbeci, din düşmanı ve iftiracı bir müptezeli protokol masasına oturtarak büyük tepki toplayan , bu fotoğrafın Sabah.com.tr’de yayınlanmasından sonra özgür basına saldırdı. Basın etiğinden bahseden Ekrem Dumanlı’ya bazı sorular yöneltiyoruz.

Giriş Tarihi: 16.7.2015 12:10
Ekrem Dumanlı, ve Bediüzzaman düşmanı Gökçe Fırat ile iftar yemeğinde!

ÖNCE BU SORULARA CEVAP VER !

O İFTARI SİZ VERMEDİNİZ Mİ?

1-Twitter'den verdiği cevapta bir iftarda rastlantı sonucu " ile aynı masaya düştüm benim ne suçum var" diyerek hemen bu ahlaksız müptezeli satmışsın. Her şeye kayıtsız şartsız itaat eden müridleri kandırabilirsin ama bizi kandıramazsın. O iftar sıradan bir iftar değil. İftarın sahibi bütün üyeleri paralel örgütten oluşan Günün Mağdurları Derneği. Dernek, o iftara kimin katılacağını ve hangi masaya oturacağını biliyordu. Hiç utanmadın mı "Erdoğan'ı asalım mı, kazığa mı oturtalım" diyen bir alçak ile aynı masaya oturmaktan?

HİMMET PARALARI İLE NEDEN FAŞİST DİN DÜŞMANLARINA İFTAR VERİYORSUNUZ?

2-Gariban insanların himmet paraları ve Gülen örgütüne maddi bağımlılığı bulunanların maaşlarından zorla yapılan kesintilerle verilen iftarlarda böyle bir adamın ne işi var? Himmet paralarının böyle faşist din düşmanlarına iftar verilerek harcanmasından, kumar masalarında çarçop edilmesinden, yurtdışında Türkiye aleyhinde yapılan lobi faaliyetlerinde kullanılmasından hiç rahatsızlık duymuyor musunuz?

'A "SEFİL ADAM" DİYEN IRKÇI FAŞİSTİ NEDEN GAZETENDE DESTEKLİYORSUN?

3-Bediüzzaman için "Sefil Adam" manşetini atan, Muhsin Yazıcıoğlu'nun öldüğü gün "iyi bilmezdik" manşeti ile çıkan, "Kürtlerden alışveriş yapmayın, onlarla evlenmeyin" kampanyasını başlatan ömrü dine ve dindarlara küfür etmekle geçmiş bir adamla iftar açmak nasıl bir duygu? Diyelim ki bu durumdan rahatsızsın. Peki bu adamı gazetende neden destekledin? bu müptezel hakkında neden "mağdur gazeteci" ifadesini kullandı? Paralel örgüt üyeleri neden bu Gökçe Fırat isimli faşistin bütün davalarında mahkeme salonuna kadar kendisine eşlik ediyor? Paralel örgüt ile bu faşist din düşmanı arasında nasıl bir ilişki var?

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekrem Dumanlı, ve Bediüzzaman düşmanı Gökçe Fırat ile iftar yemeğinde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz