Sözcü bu soruyu neden sormuyor?

Saldırının olacağını birileri biliyordu. Onların Sözcü'sü de Türkiye'yi karalama kampanyasına devam edip, bunu yazdı. İlginç olan, 'Fuat Avni bunu nasıl önceden biliyor?' sorusunu sormamasıydı.

Giriş Tarihi: 21.7.2015 14:44 Güncelleme Tarihi: 21.7.2015 15:34
Sözcü bu soruyu neden sormuyor?

Şanlıurfa Suruç'ta 32 kişinin hayatını kaybettiği, barış ve huzur ortamını hedef alan dünkü canlı bomba saldırısının ardından, AK Parti ve Türkiye düşmanları karalama kampanyasına hız verdi.

Her kesimden alçak saldırıya tepki yağarken, paralel yapı ve güdümündeki medya da iftiralarla AK Parti'yi suçlamaya başladı.

Malum çevrelerin 'Sözcü'lüğünü yapan gazete de 'IŞİD'in Türkiye'de eylem yapacağı günler önceden biliniyordu. Katliam, Twitter jurnalcisi Fuat Avni'nin 1 ay önceki iddialarını hatırlattı' yazarak, katliamı 'erken seçim isteyenlerin kaos planı' alçak iddiasıyla sayfalarına taşıdı.

Bu alçak iddiaları sayfalarına taşıyan Sözcü gazetesinin 'Fuat Avni bu saldırıları nasıl önceden biliyor, devlet kurumları içinde yuvalanan paralel yapı mensuplarının bu olaylarda parmağı var mı' sorularını sormaması ise kirli hesabı ortaya koydu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözcü bu soruyu neden sormuyor?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz