ile 'dan üzücü haber

Önce birlikte reklam filminde rol alan ardından da bir animasyon filminin seslendirmesini yapan - çifti hakkında ortaya atılan iddia herkesi üzdü.

Giriş Tarihi: 22.7.2015 17:06 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:16
Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan üzücü haber

BEBEK KRİZİ GİDEREK BÜYÜDÜ

Peki ünlü çiftin aile hayatında her şey reklamdaki ya da animasyon filminin tanıtımında kamuoyuna yansıtıldığı gibi güllük gülistan mı? Saat ve Doğulu'nun yakın çevresinden gelen bilgiler hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yönünde. Özellikle çiftin evlerindeki mutluluklarını gözler önüne sermeyi hedefleyen reklam filminin çekimleri sırasında uzun zamandır devam eden gerginlik, gün yüzüne çıktı.Bugüne kadar Saat ve Doğulu'yu mesafeli duruşları nedeniyle ayrı bir yere koyan sevenleri, sosyal medyada beraber astronomik ücretlerle yaptıkları peş peşe 2 proje üzerine "Onlar da birçok ünlü gibi ilişkilerini sonunda paraya çevirdi" yorumlarıyla ünlü çifti eleştirdi. Ayrıca yıllardır sıkı takipçileri 'ya "Aşk ile Yap" şarkısını reklam kampanyası için bestelediği ortaya çıkınca "Nerde o eski Kenan şarkıları?" mesajlarıyla sitem etti.İddiaya göre çift, çekimlerde birbirlerine karşı çok soğuk ve mesafeliydi, üstelik zaman zaman gerginlikler yaşadı. Yine çifte yakın kaynaklara göre geçen 29 Temmuz'da dillere destan bir düğünle Malibu kumsalında "Evet" diyen ikiliyi bu noktaya getiren en büyük neden, bir türlü bebek planlarını hayata geçirememeleri oldu.

DOĞULU DA TEDAVİYE KATILDI

evlenir evlenmez bir an önce Doğulu ailesine bebek müjdesi vermek istedi. Ancak doğal yollarla bu isteği olmayınca tüp bebek tedavisi başladı. 2015'e girerken yayınladığı sosyal medya mesajında "Kendi adıma çoğalmak istiyorum" yazan Saat, oyunculuk kariyerine bebek arası verip bu uğurda evde beklediği dönemde eşinden daha çok ilgi bekledi. Ancak "Unutursam Fısılda" filminin müziği, yeni albümü ve sahne çalışmaları derken Doğulu, hemen her konserinde kulisinde bekleyen, beste yaparken kendisine destek veren Saat'i ihmal etti.Bu sırada gelen iş tekliflerini reddedip bebek çabasına ısrarla devam eden Saat'in tedavisine doktorlarının tavsiyesiyle Doğulu da katıldı ama bir sonuç çıkmadı.

DOĞULU AİLESİNE MESAFE KOYDU

Sinirleri bozulan oyuncu, bu süreçte Doğulu ailesine karşı da soğuk davranışlar sergiledi. Eşinin kardeşi Ozan Doğulu'nun kızları Arya ve Lila'nın doğumgünlerine önemli bir mazereti olmadığı halde katılmadı. Ailenin diğer gelini Ece ve görümcesi Canan'la bir türlü yakınlaşamadı.Doğulu ailesinin bir araya geldiği bu 2 özel güne de Kenan Doğulu yalnız katıldı. Oysa Beren Saat, daha geçen yaz evliliğinin hemen sonrasında eşinin geçmişte klibinde de oynattığı yeğeni Arya'yı sırtına aldığı neşeli bir pozunu sosyal medyadan paylaşmıştı.

KENAN, BEREN'İN SOSYAL MESAJ VEREN YAZILARINDAN ÇOK RAHATSIZ

Çiftin arasındaki bir diğer büyük kriz nedeninin ise Beren Saat'in başta Özgecan Aslan olmak üzere toplumsal kaos ortamlarında yazdığı sert yorumlardan kaynaklandığı öne sürüldü. İddiaya göre Kenan Doğulu, eşinin Özgecan olayında yıllardır başından geçen tüm taciz olaylarını yazmasından ve terör saldırılarında kendisini hedef gösterecek şekilde paylaşımlarda bulunmasından çok rahatsız oldu.Doğulu, eşini siyasi bir misyon üstlenmeye çalışarak kendisine ve ailesine zarar verdiği konusunda kesin bir dille defalarca uyardı. Saat'in ise bu konuda ayak diretmesiyle çift, sert tartışmalar yaptı.

1 YILLIK ANLAŞMA NEDENİYLE AYRILIK YOK

Aralarındaki bu krizler devam etmesine rağmen çiftin yaptıkları 1 yıllık reklam anlaşması nedeniyle şimdilik her şey yolundaymış imajı çizdikleri iddiası kulaktan kulağa dolaşıyor. Hatta "Bu reklam anlaşması olmasaydı çoktan ayrılırlardı" yorumunu yapanlar bile var.

Kaynak: BİRSEN ALTUNTAŞ / UÇANKUŞ

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Beren Saat ile Kenan Doğulu'dan üzücü haber
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz