Burcu Kara ile Fırat Doğu Parlak nişanlandı

Birkaç aydır yönetmen Fırat Doğu Parlak ile aşk yaşayan Burcu Kara, ani bir kararla nişanlandı.

Giriş Tarihi: 22.7.2015 14:06 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 14:55
Burcu Kara ile Fırat Doğu Parlak nişanlandı

İkilinin, kız isteme ve nişan töreni önceki ay güzel oyuncunun Bursa'daki evinde aile arasında gerçekleşti.Güzel oyuncu Burcu Kara, şimdilerde ikinci baharını yaşıyor. Kara, ilk evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy'la yapmıştı. Temmuz 2011'de evlenen ünlü çift, Ağustos 2012'de ani bir kararla boşandı.Güzel oyuncu Burcu Kara, şimdilerde ikinci baharını yaşıyor. Kara, ilk evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy'la yapmıştı. Temmuz 2011'de evlenen ünlü çift, Ağustos 2012'de ani bir kararla boşandı.Bir süredir özel hayatında sessiz olan güzel oyuncunun, gönlünü Komedi Dükkanı'nın yönetmenliği ve seslendirmesini yapan Fırat Doğu Parlak'a kaptırdığı ortaya çıktı.Aşklarını sadece yakın dostlarının bildiği Burcu Kara ile Parlak, yaklaşık 1 ay önce ise sürpriz bir kararla nişanlandı.

YÜZÜKLER TAKILDI

Fırat Doğu Parlak, Bursa'ya giderek güzel sevgilisini ailesinden istedi. Aile arasındaki kız isteme merasiminden sonra da yine aile arasında nişan yüzükleri takıldı.

AŞIKLARIN İLK KARESİ

Birkaç ay önce başlayan aşklarını ani bir kararla nikah masasına taşımaya hazırlanan Burcu Kara ile Fırat Doğu Parlak, önceki hafta gittikleri Büyükada gezisinde ilk kez aynı kareye girdi.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Burcu Kara ile Fırat Doğu Parlak nişanlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz