yeni provokasyonlar peşinde

Suruç'taki kanlı saldırıyı bahane eden terör yandaşları, sokakları birbirine kattı. Ellerindeki ağır silahlarla polislere saldıran teröristler, ortalığı savaş alanına çevirdi. Türkiye'yi karıştırmak için yapılan bu provokasyonlara nın sessiz kalması dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 22.7.2015 10:04
Doğan Medyası yeni provokasyonlar peşinde

Ağır silahlarla polislere saldıran teröristler, araç yakıp yol kapattı. Ancak bu saldırıların büyük bir bölümü Doğan Medya'sında yer almadı.
SURUÇ'TA HAYATINI KAYBEDENLERİN YÜREK BURKAN HİKAYELERİ!!! TIKLAYIN
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği rehine olayında DHKP-C'ye açıkça destek veren Aydın Doğan, aynı tutumu Suruç'taki kanlı saldırıyı bahane eden terör örgütü yandaşlarına da gösterdi. Teröristlerin ortalığı savaş alanına çeviren eylemlerine tek satır yer vermeyen Doğan, Demirtaş'ın "silahlanın" çağrısını da görmezden geldi. Taksim'deki protestolar sırasında polisin kendisine havai fişek ve molotofla saldıran gruba tazyikli su ile müdahale etmesini de çarpıtarak "Suruç protestosuna Taksim'de polis müdahalesi" şeklinde duyurdu.

BAKLAYI ÇIKARDI

'nin devrik Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök de Suruç'ta 32 kişinin öldüğü kanlı saldırının hemen ardından AK Parti'yi suçladı. Koalisyon kurulamaması halinde yapılacak olan erken seçime karşı da ön almaya kalkışan Özkök, böyle bir ortamda erken seçime gidilemeyeceğini öne sürdü.

ŞEHİT'E BİR SATIR YER

Aydın Doğan'ın gazetesi Hürriyet, Adıyaman'da PKK tarafından şehit edilen Jandarma Uzman Onbaşı Müsellim Ünal'a da neredeyse hiç yer vermedi. Şehit haberini ilk sayfada tek satırlık bir başlık ile gören gazete, iç sayfalarında da şehit asker için küçük bir yer verebildi.

TERÖRİSTLERİN DÜZENLEDİĞİ SALDIRILAR

nı bahane eden terör yandaşları, Gazi Mahallesi'nde etek giyip yüzlerini kapatarak ev ve işyerlerine saldırdı. Polislere ateş açtı. Karakola 11 mermi isabet etti. Sarıyer'deki Küçük Armutlu Karakolu'na av tüfeğiyle saldırı düzenlendi. Vücutlarına saçma isabet eden iki polis yaralandı. Alibeyköy'de iki otobüs, terör yandaşları tarafından durdurularak şoförleri silah zoruyla uzun süre rehin alındı. Terör yandaşları Taksim'i de birbirine kattı. Polise havai fişekle saldıran sol örgüt üyelerine polis tomalarla müdahale etti. Hürriyet bu haberi "Suruç protestosuna Polis müdahalesi" başlığı ile gördü. Diyarbakır'da teröristler iki kamyonu gasp edip yol kapattı. Polislere havai fişek ve molotof kokteylleriyle saldırdı. Şanlıurfa'da 4 iş makinası örgüt yandaşları tarafından kundaklandı. Cadde ve sokaklar savaş alanına döndü.

Güneş

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan Medyası yeni provokasyonlar peşinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz