Nuh Albayrak: ‘Yaşadığımız olayda Demirtaş‘ın ve çevresinin etkisinin olduğunu düşünüyorum‘

Bugün öğle saatlerinde Star Medya Grubu çalışanlarını hedef alan ve son anda imha edilen zaman ayarlı bomba ile ilgili Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak açıklama yaptı..

Giriş Tarihi: 24.7.2015 16:41 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 17:17
Nuh Albayrak: ‘Yaşadığımız olayda Demirtaş‘ın ve çevresinin etkisinin olduğunu düşünüyorum‘

Star Medya grubuna bağlı STAR Gazetesi ve 24 Televizyonu'nun bulunduğu binanın bahçesine bugün öğle saatlerinde bir bomba bırakıldı. STAR Medya çalışanlarını hedef alan ve zaman ayarlı bomba son anda güvenlik birimlerince etkisiz hale getirildi. Star Medya Grubu'na yapılan bu haince saldırının ardından Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak 24 Tv'deki katıldığı programda açıklamalar yaptı..

Hain saldırıyı değerlendiren Albayrak yaşanan olayları normal bir vatandaş olarak eleştirdiğini belirterek şunları söyledi: 'Ben Demirtaş'la ilgili yazılarımda 'sayın' ifadesini hep kullanıyorum ve sürekli tepki alıyorum 'sen hala bu adama neden sayın diyorsun' diye. Ama bizim için bireysel, kişisel olarak kendisinin insanı bir değeri var, seçilmiş meşru bir kişi, ama burada da şu yaşadığımız olayda da Sayın Demirtaş'ın ve çevresinin etkisinin olduğunu düşünüyorum..'

SIK SIK TEHDİT EDİLMİŞTİK

Albayrak, Star Medya Grubu'nun sürekli tehdit aldtında olduğunu belirterek Selahattin Demirtaş'ın partisinin Sancaktepe mitinginde Star Gazetesi'ni haksız yere hedef gösterip fırlattığını hatırlattı..

BİZE İFTİRADA BULUNDU

Selahattin Demirtaş'ın Star Gazetesi'ne attığı iftirayı da hatırlatan Nuh Albayrak: 'Bunlar Türkiye'nin bir partisini olduğunu iddia eden bir parti başkanının yapacağı şeyler değil..En son yine bir haberimizin üzerine Twitter'dan tehditvari paylaşımlarda bulundu yani sağ olsun kendisinin eseri, buyursun artık izah etsin nasıl edecekse..'

İŞTE ALBAYRAK'IN O AÇIKLAMALARI;

Taner Yıldız: 'Gözünü kan bürümüş çakallara bu ülkeyi bırakmayız'

Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız bugün öğle saatlerinde Star Medya Grubu çalışanlarını hedef alan ve son anda imha edilen zaman ayarlı bomba ile ilgili konuştu. Saldırıyı kınayan Yıldız oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı...

Star Medya grubuna bağlı STAR Gazetesi ve 24 Televizyonu'nun bulunduğu binanın bahçesine bugün öğle saatlerinde bir bomba bırakıldı. Star Medya Grubu personelini hedef alan bu hain saldırının ardından Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız 24 Tv'ye telefonla bağlandı. Saldırıyı keskin bir dille kınayan Yıldız bu saldırının oldukça düşüncürücü olduğunu belirtti..

İşte Taner Yıldız'ın yaptığı o açıklamalar;

Normalde yayın çizgisi sebebiyle Kanal 24'ün maruz kalması düşüncürücüdür. Kamuoyunnda bilinen gerçeklerin özgür bir platformada dinlendiriliyor olması sanıyorum birilerini rahatsız etti. Elbette bu tür saldırılar basiretli ve sağduyulu düşünen insanları susturamayacaktır. Biz doğru bildiklerimizi aktaracağız, sizler de doğru bildiklerinizi aktaracaksınız. Bu kirli odakların üstüne kararlıkla gitmeye devam edeceğiz. Bu saldırıların özellikjle verdiğimiz şehitlerin ve Suruç'taki katliamın Türkiye'nin huzurunu ve milli beraberlik bütünlüğünü bozmaya dönüktür. Devletin gücünün zaafiyete uğratıldığı algısı bunların temnel hedefidir. O yüzden böyle bir konuya kesinlikle müsaade etmeyeceğimizi ve bunun üzerine huzuru sağlamak adına ne yapmak gerekiyorsa onları yapacağımıza dünden bu tarafa görüldü. Hem sayın Başbakanımız hem de Cumhurbaşkanımız bu konuya çok açık bir şekilde açıkladı..

Çözüm süreciyle ilgili alakalı konuda, Kanal 24 ve Star'ın basınla alakalı kısımda masum vatandaşlarımızın bulundukları ortamda, öğrencilerin, toplu bulunan yerlerde ayrım yapmaksızın gözünü kan bürümüş çakallara insafsızlara biz bu ülkeyi bırakmayız. Kusura bakmasınlar bu yürek bizde fazlasıyla var ve bunu da inşallah hep birlikte göreceğiz. Türkiye'nin büyüyen ilerleyen yapısını hiçbir şekilde kesintiye uğratamayacaklar..

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Nuh Albayrak: ‘Yaşadığımız olayda Demirtaş‘ın ve çevresinin etkisinin olduğunu düşünüyorum‘
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz