Guspe Özay'a sevgili şoku

Yakışıklı oyuncu Barış Arduç, fena yakalandı.

Giriş Tarihi: 26.7.2015 16:18
Guspe Özay'a sevgili şoku

1 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Gupse Özay ile aşk yaşayan Arduç, önceki gece Reina'da eğlendi. Ünlü oyuncu, çıkışta bir güzele telefon numarasını verirken böyle görüntülendi.

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre son dönemde genç kızların sevgilisi olan Barış Arduç, fena yakalandı. 'Deliha' filminin çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Gupse Özay ile yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan yakışıklı oyuncu, önceki gece erkek arkadaşlarıyla Reina'daydı. Geç saatlere kadar kalabalık bir grupla eğlenen Barış Arduç, mekanda genç kızların gözhapsindeydi.

FLAŞLARI FARK EDİNCE KAÇTI

Mekandan yine erkek arkadaşlarıyla çıkan yakışıklı oyuncu, ayakta durmakta güçlük çekince çareyi demirlere yaslanmakta buldu. Bu sırada gizemli bir güzel Barış Arduç'un yanına gitti. Ünlü oyuncuyla kısa süre sohbet eden genç kız, Barış Arduç'tan numarasını istedi. Ünlü oyuncu da gizemli güzelin kendisine uzattığı cep telefonuna numarasını yazdı. Tam bu sırada flaşları fark eden Barış Arduç, hemen genç kızın yanından ayrılarak taksiye bindi.

'ÇAPKINLIKTA DA ACEMİ'

Şöhreti yeni yakalayan Arduç'un Reina gibi popüler bir mekan çıkışında suçüstü yakalanması "Henüz çapkınlıkta acemi" dedirtti. Bu arada yurt dışında tatilde olan Gupse Özay'ın sevgilisinin bu şekilde görüntülenmesine nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Guspe Özay'a sevgili şoku
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz