Silah siparişi verince çok korktum

, ilgisi rahatsız edici boyuta varan İranlı hayranının silah siparişi verdiğini öğrenince çok korktuğunu söyledi

Giriş Tarihi: 30.7.2015 10:50 Güncelleme Tarihi: 30.7.2015 10:59
Silah siparişi verince çok korktum

'BİR YIL ÖNCE...'
, İranlı hayranı İsa Yazdan Karimi'nin kendisine yaşattığı dehşeti, savcılığa anlattı. Kaya, savcılığa verdiği ifadede şunları söyledi: "İsa Yazdan Karimi, bir yıl önce Twitter hesabıma rahatsız edici mesajlar atmaya başladı. O zaman ciddiye almamıştım."

'AŞKIM, EŞİM...'
"Bu Haziran'da iş yerime, üzerinde 'Aşkım, eşim, karım' yazan değişik hediyeler göndermeye başladı. Bir gün de oturduğum siteye babası gelip benim için hediye bırakmış. 5 Temmuz'da babası ve ablası yine gelmişler."

'İŞ YERİME GİTMİŞ'
"Daha sonra iş yerime gidip oğullarının benimle görüşmediği takdirde intihar edeceğini, evimin çevresinde yatıp kalktığını söylemişler. Yaşananlardan sonra durumun ciddiyetini anladım. Facebook'una bakınca hep benimle ilgili yazdığını gördüm."

'UZLAŞMA YOK'
"Ya Hazal'ım ya ölüm' yazısını görünce can güvenliğimden endişe etmeye başladım. Üstüne bir de silah siparişi verdiğini okuyunca çok korktum. Bu nedenle kendisinden davacı ve şikayetçiyim. Uzlaşmak istemiyorum."

ŞİKAYETTEN VAZGEÇTİ
Savcılığa ilk başvurusunda İsa Yazdan Karimi'nin babası Yousef Yazdan Karimi ve ablası Naghmeh Yazdan Karimi'den de şikayetçi olan Hazal Kaya, daha sonra onlar hakkındaki şikayetini geri çekti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Silah siparişi verince çok korktum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz