Düğün ikramiyesi

Salı günü hayatını 'la birleştiren , balayı yerine hipodrama koştu. Yeni evli çift, atlarının birinci olup 42 bin lira ikramiye kazanmasıyla sevinçten havalara uçtu

Giriş Tarihi: 7.8.2015 13:01
Düğün ikramiyesi

Salı günü Suada'da gerçekleştirilen düğün töreniyle 'la hayatını birleştiren , çifte mutluluk yaşadı. Atlara tutkusuyla bilinen sevilen sanatçı ve eşi Öykü Gürman düğün sonrası balayı yerine soluğu İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda aldı.

"YÜRÜ BE OLUM"
Önceki gün Party Lover isimli safkanlarının yarışını izlemek için hipodroma gelen, çiçeği burnunda evlileri görenler şaşkına döndü. Vatandaşların tebriklerini kabul eden ikili, daha sonra büyük bir heyecanla atlarının koşacağı yarışı beklemeye başladı. Yarışın son metrelerini büyük heyecanla takip eden Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman, atlarının birinci olmasıyla büyük sevinç yaşadı. Özellikle Gürman'ın yarış sırasında "Yürü be oğlum" diye tezahürat yapması görenleri güldürdü.

TOPLAMDA 3 ATI VAR
Party Lover, Ankara'da kazandığı iki yarış sonrası İstanbul'da koştuğu yarışı da kazanarak totosunu üçledi. Sahibinin yüzünü güldüren Party Lover, adeta Bingöl'e 42 bin liralık ikramiyeyle düğün hediyesi verdi. Eski TJK Başkanı Serdar Adalı'nın hediye ettiği bu attan hariç Yavuz Bingöl'ün Vaka Coba Coba ve Fast Whisper isimli iki tane daha İngiliz atı bulunuyor.

PARA BASIYOR
İki yıldır Yavuz Bingöl'ün sahibi olduğu Party Lover isimli İngiliz atı, yarışmalardan 411 bin lira ikramiye kazandı.

AYDIN HAMZA

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Düğün ikramiyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz