O terörist Baydemir'in Kankası çıktı

’da köprüye mayın yerleştirmeye çalışırken öldürülen ’nın sözde eyalet sorumlusu Andok kod adlı terörist, ’li Baydemir’in yakın dostu çıktı.

Giriş Tarihi: 13.8.2015 10:33 Güncelleme Tarihi: 13.8.2015 11:46
O terörist Baydemir'in Kankası çıktı

STAR
'da teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 'nın üst düzey yöneticisi öldürüldü. Hakkâri-Çukurca yolunda mayın taraması yapan güvenlik güçleri, Şine köprüsünü iş makinesiyle yıkmaya ve belirli noktalara patlayıcılar yerleştirmeye çalışan bir grup teröristle karşılaştı. Teröristlerin güvenlik güçlerine ateş açması üzerine çatışma çıktı.

Çatışmada, kanlı terör örgütünün sözde Van Eyaleti Kavaklı Sorumlusu Andok kod adlı Barış Tekçe öldü. Diğer teröristlerse kaçtı. Terörist Barış Tekçe'nin iş makinesiyle kazdığı hendekte tuzaklanmış halde 20 adet tüp bulunmuştu. PKK'lı Tekçe'nin geçen hafta da Hakkari-Çukurca yolunun bir haftaya yakın kapanmasına yol açan patlayıcıları yerleştiren terörist olduğu belirlendi.

İşte DOSTLUĞUN FOTOĞRAFI

PKK'nın üst düzey sorumlularından Barış Tekçe'nin, dilinden barış ve kardeşlik sözlerini düşürmeyen Şanlıurfa Milletvekili Osman Baydemir ile birlikte çekilmiş fotoğrafını sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. Bu samimi fotoğraf, PKK'lı Tekçe'nin HDP'li Baydemir ile yakın dost olduklarını gösteriyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
O terörist Baydemir'in Kankası çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz