Star Medya Grubu’ndan açıklama

Star Medya Grup Başkanı Murat Sancak'a silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası Star Medya Grubu'ndan kamuoyu açıklaması geldi. İşte o açıklama;

Giriş Tarihi: 20.8.2015 15:37 Güncelleme Tarihi: 20.8.2015 16:10
Star Medya Grubu’ndan açıklama

KAMUOYUNA DUYURU

STAR MEDYA GRUBUNA YÖNELİK SON DÖNEMDE SİSTEMLİ BİR ŞEKİLDE YAPILAN "HEDEF GÖSTERME ÇABALARI" BİR KEZ DAHA "MEYVESİNİ VERDİ"

EVİNDEN STAR MEDYA GRUBUNA GELİRKEN MASKELİ 2 KİŞİNİN SİLAHLI SALDIRISINA MARUZ KALAN STAR MEDYA GRUBU BAŞKANI MURAT SANCAK SALDIRIDAN YARA ALMADAN KURTULDU.

MAKAM ARACINA ÖNCE ÇARPARAK DURDURMAYA ÇALIŞAN TERÖRİSTLER ARDINDAN ARACI ÇAPRAZ ATEŞE TUTARAK HEDEFLERİNE ULAŞMAK İSTEDİ. KORUMASI VE ŞOFÖRÜNÜN KARŞILIK VERMESİ ÜZERİNE OLAY YERİNDEN KAÇAN TERÖRİSTLERİN ARANMASINA DEVAM EDİLİYOR.

UZMANLAR, SALDIRININ SADECE KORKUTMAK AMACIYLA DEĞİL, ARACA YÖNELİK ONLARCA KURŞUN VE BU KURŞUNLARIN ÖZELLİKLE MAKAM TARAFINA SIKILMASI NEDENİYLE AMACIN DİREK ÖLDÜRMEK OLDUĞUNU BELİRTİYOR.

GERÇEKLERİ AÇIKLAMAKTAN, TÜRKİYE ÜZENİNDE OYNANAN GAYRİ MİLLİ OYUNLARI DEŞİFRE ETMEKTEN BİR AN BİLE GERİ DURMAYAN STAR MEDYA'YI BOMBA İLE, SUİKAST TERTİPLEMEKLE SUSTURMAYA ÇALIŞAN TERÖR GRUPLARININ BU ÇABALARININ BEYHUDE OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA HATIRLATMAK İSTERİZ.

TERÖR GRUPLARI HEDEFLERİNE BOMBA İLE KURŞUN İLE ULAŞMAK İSTERKEN, ONLARI "MOTİVE" ETMEK ADINA, 24 TELEVİZYONUVE STAR GAZETESİNİ AÇIKÇA HEDEF GÖSTEREN SİYASİ PARTİ LİDERLERİ, ONLARIN UZANTISI MEDYA KURULUŞLARI VE RUHUNU SATAN BAZI AYDINLARA DA BİR ÇİFT SÖZÜMÜZ VAR.

TÜRKİYE'NİN GAYRİ MİLLİ UNSURLARA TESLİM EDİLMESİNİ HEDEFLEYEN HER TÜRLÜ HAMLE, KARŞISINDA STAR MEDYA GRUBUNU BULACAKTIR. NE BOMBA NE KURŞUNLAR NE AÇIK YA DA GİZLİ TEHDİTLER BİZİ ÜLKE SEVDASINDAN, GAYRİ MİLLİ PROJELERİ DEŞİFRE ETMEKTEN VE BU YÖNDE HABER YAPMAKTAN ALIKOYAMAYACAKTIR.

STAR MEDYA GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT SANCAK'IN İFADESİYLE "BUNCA VATAN EVLADI ŞEHİT OLURKEN BİZİM CANIMIZIN NE ÖNEMİ VAR" CÜMLESİYLE STAR MEDYA ÇALIŞANLARI OLARAK BU TEHDİTLERİN BİZİ YILDIRAMAYCAĞINI BİR KEZ DAHA HATIRLATMAK İSTERİZ.

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR
STAR MEDYA GRUBU

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Star Medya Grubu’ndan açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz