'de lara yönelik röntgen ışınlı katliam planı

'de ları yok etmek üzere radyasyon yayma cihazı tasarlayan Amerikalı teknisyen Glendon Scott Crawford, mahkemede suçlu bulundu.

Giriş Tarihi: 24.8.2015 11:21 Güncelleme Tarihi: 24.8.2015 11:29
ABD'de Müslümanlara yönelik röntgen ışınlı katliam planı

'de Albany'de yaşayan ve ları yok etmek üzere radyasyon yayma cihazı tasarlayan enerji şirketi General Electric'te çalışan Glendon Scott Crawford, mahkemede suçlu bulundu.

25 YIL CEZA ALABİLİR

Albany'de yaşayan ve Amerikan enerji şirketi General Electric'te teknisyen olarak çalışan 51 yaşındaki Crawford'un cezası 15 Aralık'ta açıklanacak. Crawford, 25 yıla kadar hapis cezası alabilir.

MÜSLÜMANLARA KARŞI HAİN PLAN

Mahkeme kararında, iki yıldır hapiste olan ırkçı Ku Klux Klan üyesi Crawford'un bir X-ışını (röntgen) cihazı tasarlayarak, Müslümanları radyasyona maruz bırakmayı ve haftalar içinde de ölmelerini sağlamayı planladığı belirtildi. Savcılık, tutuklunun bu planları hazırlarken ciddi olduğunu vurguladı.

TSK'nın gücü bugün 90'lardan çok farklı

HEDEFİ CAMİ VE OKUL

Savcı Richard Hartunian, "Glendon Scott Crawford, Müslüman toplumun masum üyelerini öldürmek için bir kitle imha silahı elde etmeye çalışan bir teröristtir" dedi.

Crawford'un Müslümanlar dışındaki bir hedefinin de ABD Başkanı Barack Obama olduğu ifade edildi.

Crawford, geliştirmeye çalıştığı cihaza "Elektrik Düğmesinde Hiroşima" adını vermişti. Crawford'un, silahını ilk olarak bir camiye ve Müslüman öğrencilerin gittiği bir okula karşı kullanmayı planladığı ifade edildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'de Müslümanlara yönelik röntgen ışınlı katliam planı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz