bu yazıyla rezil oldu!

Hürriyet Yazarı bugünkü yazısında 'na ait bazı cümleleri köşesinde yayınlayarak Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında bir çatışma olduğunu iddia etti. Ancak o iddia Akar'a değil 'e aitti. Özkök'ün yazısın gün boyunca sosyal medyada alay konusu oldu.

Giriş Tarihi: 31.8.2015 11:35 Güncelleme Tarihi: 31.8.2015 12:15
Ertuğrul Özkök bu yazıyla rezil oldu!

Hürriyet yazarı bugünkü yazısında Hulusi Akar ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın arasında fitne çıkarmaya çalışan bir yazı kaleme aldı. Akar'ın bir cümlesinden yola çıkarak kendisini başkomutan yerine koyduğunu ve Cumhurbaşkanı'ndan rol çaldığını iddia eden Ertuğrul Özkök yazısında şu ifadeleri kullandı.

"Ya Genelkurmay Başkanı? O da şöyle tarif ediliyor:
"Genelkurmay Başkanı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komutanı olup, savaşta başkomutanlık görevlerini Cumhurbaşkanlığı namına yerine getirir. Şimdi Zafer Bayramı mesajında kullanılan "başkomutan" ifadesini nasıl değerlendireceğiz? İlan edilmemiş, fiili bir savaştayız da, başkomutanlık Genelkurmay Başkanı'na mı geçti..."

O SÖZLER AKAR'A DEĞİL 'E AİT ÇIKTI!

Ertuğrul Özkök bu cümlelerle büyük bir skandala imza atmıştı. Çünkü Genelkurmay Başkanı ile Cumhurbaşkanı arasında çatışmanın delili gibi gösterdiği o cümleler Mustafa Kemal Atatürk'e aitti. Sosyal medyada gün boyunca alay konusu olan Özkök, gün içerisinde bir açıklama yaparak okurlarından özür diledi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ertuğrul Özkök bu yazıyla rezil oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz