Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

Haber spikeri Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili'nin hızlı evliliği, 6 ayda bitti. Ünlü çiftin boşanması, sosyete camiasını şaşırtmadı. Dedikodulara göre, Bilgili ile Çelik, evlendikten birkaç hafta sonra ayrı hayatlar yaşamaya başladı.

Giriş Tarihi: 4.9.2015 12:25
Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası

Yaz aylarına damga vuran sürpriz boşanmalara bir yenisi daha eklendi... 3 aylık ilişkilerini 14 Şubat 2015'te nikah masasına taşıyan Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, geçtiğimiz gün sessiz sedasız boşandı. 6 aylık evliliklerini tek celsede bitiren çiftin birbirinden maddi ve manevi talebi olmadı. Birçokları bu boşanma karşısında şoke olurken cemiyet dünyası bu ayrılığı bekliyordu.

JESTLERİYLE GÖNÜL ALDI
Sosyetikler arasında kulaktan kulağa yayılan dedikodulara göre Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili'nin evliliği başlamadan bitti. Çift, söylenildiği gibi son 2 ayda değil evliliğin ilk günlerinden beri ayrı ayrı hayatlar yaşıyordu. Ünlü haber spikeri, yine iddialara göre evlenmeden önce kendisine romantik jestler yapan Serdar Bilgili'yi imza attıktan sonra tanıyamaz oldu. Sevgililer Günü'nde Madrid'deki törenin ardından İstanbul'a dönen Nazlı Çelik ile Serdar Bilgili, iş adamının Bebek'teki villasına yerleşti.

YURT DIŞINDA 'BEKAR'!
Sadece birkaç haftanın ardından Bilgili, iddiaya göre işlerini bahane ederek eve uğramaz oldu. Nazlı Çelik de "Serdar ile evli gibi bir hayat yaşamıyoruz" diyerek yakın çevresine sürekli dert yandı. Şok bir iddiaya göre de sık sık yurt dışına çıkan Serdar Bilgili'nin burada yaşadığı 'bekar ve marjinal yaşamı' evliliği bitiren sebepler arasındaydı. Birkaç ay daha eşine şans veren Nazlı Çelik, ancak 6 ay dayanabildi ve boşanma davası açan taraf oldu.

BİLGİLİ'Yİ SİLDİ
Ünlü spikerin, boşandıktan sonra ilk işi sosyal medyada 'Bilgili' soyadına veda etmekti.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazlı Çelik-Serdar Bilgili ayrılığının perde arkası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz