demirbaşımız

G.Saray Başkanı Dursun Özbek, "'i takımda tutmak için her türlü fedakarlığı göstereceğim" dedi ve Hollandalı yıldızın menajeri Guido Albers'i İstanbul'a çağırdı

Giriş Tarihi: 12.9.2015 12:26
Sneijder demirbaşımız

'da Wesley 'la yaşanan sözleşme sıkıntısı mutlu sonla noktalanacak. Gerek yıldız futbolcunun sözleşme uzatılmadığı için huzursuz olması gerekse başka kulüplerin Sneijder için adeta pusuya yatması başkan Dursun Özbek'i harekete geçirdi. Kurmaylarıyla toplanan Özbek, Sneijder'in Galatasaray için "olmazsa olmaz" öneme sahip olduğunu belirterek "Mali sıkıntılara rağmen gereken fedakarlığı yapmalı ve onu kadromuzda tutmalıyız" dedi.

MENAJERİ ÇAĞRILDI
Sneijder'in Galatasaray'ın başarısında büyük pay sahibi olduğunu hatırlatan Dursun Özbek, ayrıca bu futbolcunun forma satışları ve takımın marka değerini artırdığına da dikkat çekti. "O bizim demirbaşımız sayılır. Takımın yeni başarılar kazanmasına katkı sağlayacak. Taraftarımız da kalmasını çok istiyor" diyen Özbek'in bu sözlerine yöneticiler de katıldı. Toplantı sonunda, Sneijder'in menajeri Guido Albers'in İstanbul'a çağrılması ve mukavele uzatılması kararı alındı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Sneijder demirbaşımız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz