Arkadaşı yaktı

Oyuncu Engin Öztürk'le aşkını gizli saklı yaşayan , arkadaş kurbanı oldu. Sosyetik güzelin çok yakın bir dostu paylaştığı fotoğrafla gizlenen aşkı herkese ilan etti

Giriş Tarihi: 13.9.2015 12:04
Arkadaşı yaktı

Sosyetenin en gözde bekarı olan 'la yakışıklı oyuncu Engin Öztürk, haklarında çıkan dedikodular karşısında sessiz kalırken, ikilinin aşkının dolu dizgin devam ettiği ortaya çıktı. Çeşme'de başlayan dostluklarını kısa sürede aşka dönüştüren Fırat ve Öztürk'ün 2 hafta önce de birlikte Marmaris'te tatil yaptığı ortaya çıktı.

MARMARİS'TE TATİL
İdil Fırat'ın çok yakın arkadaşı olan Ezgi Kural, instagram'da paylaştığı bir pozla ikilinin aşkını herkese ilan etti. Marmaris D-Hotel Maris'te kalan ikiliden Engin Öztürk, aşkını kumlara yazdı. Kumlara bir kalp çizen yakışıklı oyuncu kalbin bir tarafına kendi isminin baş harfi olan 'E' bir tarafına da İdil Fırat'ın isminin baş harfi 'İ'yi yazdı.

ŞAHİTLERİ KATE MOSS!
Yanlarında bulunan Ezgi Kural da bu pozu instagram'da paylaşarak kaçak aşıkları etiketledi. Ayağında Kate Moss'un resminin olduğu bir ayakkabı giyen Ezgi Kural, fotoğrafın altına "Bir siz bir de Kate şahitti" notu düştü. Aşkını herkesten gizleyen İdil Fırat, arkadaş kurbanı olurken, sosyetik güzelin oyuncu aşkıyla gazetecilere yakalanmamak için sürekli Anadolu yakasında buluştuğu öğrenildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Arkadaşı yaktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz