PKK'ya Siyonist destek

Eski İngiliz asker Timothy Paul Jacobs Wordsworth Suriye’deki PKK'lı terörist gruplara katıldı. Yahudi kökenli Wordsworth, Nazilerin elinden ‘Hristiyan’ olduğunu söyleyerek kurtulan ve İngiltere’ye göçen bir Siyonistin torunu.

Giriş Tarihi: 16.9.2015 12:33
PKK'ya Siyonist destek

Suriye'deki PKK güçlerine katılan batılılar arasında bulunan eski İngiliz asker Timothy Paul Jacobs Wordsworth'un, Nazilerin elinden 'Hıristiyan' olduğunu söyleyerek kurtulan bir Siyonistin torunu olduğu ortaya çıktı.

'''MESİH' ÇABUK GELSİN DİYE...''

Sapkın evangelist bir zihin yapısına sahip eski İngiliz askeri PKK'lı Wordsworth, İsrail basınına (The Jarusalem Post) yaptığı açıklamalarında Siyonist kökeniyle ilgili bilgileri doğrularken, İslam topraklarında bulunma gerekçesini ise, 'Kral Davut'un soyundan ikinci Mesih'in dönüşünü hızlandırmak' şeklinde açıkladı.

1990'larda Bosna'daki soykırım esnasında İngiliz askeri olarak NATO 'Barış' Gücü'nde görev yaptığını açıklayan PKK'lı Wordsworth, ailecek bir dönem 'Hıristiyan' gözükmekle birlikte aslında Yahudi olduklarını ve kendisini Londra'daki Reform Sinagogu cemaatin bir üyesi olarak gördüğünü kaydetti.

CAMİ DUVARINA SİYON MESAJLARI!

Eski İngiliz askeri Wordsworth, PKK saflarında Amerikan desteği ile IŞİD'in elinden alınan bölgelerdeki camilere Siyonist hahamların isimleriyle birlikte Siyonist sembol ve mesajlar yazmaktan mutlu olduğunu ve bunun kendisini manen yükselttiğine inandığını da şu cümle ile ifade etti: "Haham Nahman adını yazdığım zaman ışık getiriyor, bunu gerçekten hissediyorum."

İSRAİL, PKK İÇİN İSTEKLİ!

"Arkadaşlarımın çoğu Suriye Kürdistan'ını kurtarmak için öldü. Ama burası en azından İsrail devleti gibi güzel yaşayan bir ülke olacak" iddiasında da bulunan Wordsworth, Kürtlerin bağımsızlık için İsrail'i örnek alması gerektiğini söyledi; İsraillilerin de askeri uzmanlık konusunda Kürt gönüllülere destek yolları aradığını ilan etti. (Akit)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK'ya Siyonist destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz