Süper baba

ile evliliğini dostça bitiren , yine cömertliğini konuşturdu. Ünlü komedyen, oğlunun annesi Yağtu'nun Bebek'te aldığı 900 bin dolarlık evin yarısını cebinden ödedi

Giriş Tarihi: 17.9.2015 10:35
Süper baba

Magazin gündemi son dönemde yaşanan olaylı boşanma haberleriyle çalkalanırken , tüm ünlülere örnek olacak tavırlar sergiliyor... Yaz tatilinin büyük kısmını oğlu Kemal'in mutluluğu için eski eşi ile Bodrum'da geçiren ünlü şovmen, bu kez de bonkörlüğünü konuşturdu.

2 MİLYON 700 BİN LİRA...
Boşandıktan sonra Cem Yılmaz'ın Levent'teki villasından Ulus'taki bir apartman dairesine yerleşen Yağtu, evlenmeden önce de hayatını sürdürdüğü Bebek'e taşınmak istedi. Ünlü oyuncu ve modacı, uzun uğraşlar sonunda Bebek'te 900 bin dolar yani yaklaşık 2 milyon 700 bin liralık bir daire buldu. Oğlu Kemal'le Bebek'e taşınma fikrini Cem Yılmaz'a açan Ahu Yağtu, eski eşinden maddi ve manevi destek gördü.

RAHATLARINI DÜŞÜNÜYOR
Ünlü komedyen, Yağtu'nun yeni taşınacağı dairesinin yarı fiyatını hiç düşünmeden cebinden ödedi. Hem eski eşi hem de oğlunun daha rahat bir yaşam sürmesi için her detayı düşünen Cem Yılmaz'ın bu tavrı, "Süper baba Cem" dedirtti. Bu arada Ahu Yağtu, yeni evine tadilat işlemleri bittikten sonra taşınacak.

TAZMİNATLA HAYATI GARANTİ
AHU Yağtu ile Cem Yılmaz, 20 aylık evliliklerini 2013'ün son günü bitirmişti. Ünlü komedyen, eşine boşanırken 500 bin dolar tazminat ödedi. Yılmaz, Ahu Yağtu'ya 3 de gayrimenkul vermişti. CEM Yılmaz, oğlunun annesine 2013 model Range Rover cip, Sarıyer, Şişli, İstinye Park ve Loft'ta birer gayrimenkulun dışında iki ayrı yerin aylık 30 bin lira ve 6 bin 500 dolar olan kira gelirini de eski eşine tahsis etti.

AYDIN HAMZA / ÖZEL

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Süper baba
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz