Kılıçlar çekildi

200 milyon liralık boşanma davaları ile gündem olan Gülman çifti, boşandıktan sonra birbirlerine girdi. Kemal Gülman, 'Malları onun üstüne yapmakla aptallık ettim" dedi. ise isyan etti

Giriş Tarihi: 20.9.2015 10:49
Kılıçlar çekildi

KEMAL BEY ŞAŞIRTTI
Sosyetenin ünlü ismi kendisine ihanet ettiği iddiasıyla 23 yıllık eşi Kemal Gülman'a, iki sene önce boşanma davası açmıştı. Fakat Feryal Gülman'ın 200 milyonluk tazminat talebine karşın mahkeme her iki tarafında tazminat talebini reddederek; Gülman çiftini geçtiğimiz ay boşadı. O günden sonra sessizliğini koruyan ikiliden Kemal Gülman, önceki gün gazetecilere eski eşi hakkında şunları söyledi:

FERYAL MENOPOZDA
"Ben o kadını sevdim ve tüm mal varlığımı onun üzerine yaptım. Bebek'teki yalı şimdi 60 milyon dolar eder. Benim elimde bir sürü evrak var; o mal da onda kalmayacak. Feryal, şimdi gelmiş 55 yaşında menopozda bir kadın, size söylüyorum arkadaşlar sizin paranız olsa menopozda bir kadın mı alırsınız? Yoksa 25 yaşındaki manken gibi birisini mi alırsınız? Ben de işte aynısını yapıyorum ama artık evlenmek yok."

CEVAP GECİKMEDİ
Bu ağır sözlere Feryal Gülman önceki gün instagram'dan şöyle cevap verdi: "Öncelikle 55 yaşında değil, 49 yaşındayım. 40 yaşından sonra kadının yaşam hakkı bile yok. Şu an Maslak'ta çalıştığı iş merkezinin mimari projesi bile bana ait. 'Sevip güvenip üzerine mal yaptım' diyor. Bu nasıl oluyor. İnsanlar düşünüyor mu? Acaba... Bunca yıllık evlilik birliği 19 yaşında bir evlat. Dilerim ki hiçbir kadın bu sözlere maruz kalmaz."

İnstagram hesabından isyan eden Feryal Hanım, eski eşi Kemal Gülman'ın çalıştığı 21 katlı iş merkezinin mimarisinin de kendisine ait olduğunu söyledi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçlar çekildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz