Demir Demirkan tüm kadınları sinirlendirdi

Demir Demirkan, 'Günahı Boynuma' adlı yeni şarkısının reklamını Sertab Erener'le yapmak istedi.

Giriş Tarihi: 21.9.2015 16:11
Demir Demirkan tüm kadınları sinirlendirdi

18 yıllık eski aşkının kendisini depresyona sürüklediğini dahi söyleyen Demirkan'a ünlü-ünsüz tüm kadınlar oldukça öfkeli!

Demir Demirkan, yeni albümünün reklamını yapmak için Sertab Erener'le yaşadığı 18 yıllık aşkı deyim yerindeyse çöpe attı! Erener'in 2 ay konuşma yasağı koydurttuğu Demirkan, yasak biter bitmez röportaj verdi.

Erener'le ilişkisinin son döneminde 'antidepresan ilaçlar' kullanmaya başladığını hatta bu yüzden panik atak bile olduğunu söyleyen Demir Demirkan, daha da ileri gitti!

'AYRILMASAYDIM ÖLECEKTİM'

"Sertab Erener'le birlikteyken yaşayan bir ölüydüm" diyen şarkıcı, ekledi: "Kıyakçılığın sonu ayakçılık gibi bir şeye dönüştü. Ben sonunda Sertab'ın nesi olduğumu bilemez hale gelmiştim, sevgilisi miyim, iş arkadaşı mıyım, ortağı mıyım, çalışanı mıyım, elemanı mıyım? Eğer ayrılmasam ölecektim!"

'BEŞİK KERTMESİ GİBİYDİK!'

Demir Demirkan, 18 yıllık ilişkisi için "Beşik kertmesi gibi bir şeydi" deyip yaşadığı aşkı 'proje birlikteliğine' benzetti. Demirkan, "Günahı Boynuma" isimli yeni şarkısını Sertab Erener'den ayrıldıktan sonra kendisine yapılan eleştiriler üzerine yazdığını söyleyerek de asıl amacına ulaştı.

Albüm tanıtımı için hem kendisini hem de Sertab Erener'i küçük düşüren şarkıcıya, kadınların tepkisi ise büyük.

Esra Erol'un Demirkan için yazdıklarına katıldığını söyleyen Demet Akalın, ekledi: "Ayıp be kadın daha yeni evli. Kendisinin gerçek yüzünü görmüş olduk" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Demir Demirkan tüm kadınları sinirlendirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz