Michael Schumacher 45 kiloya düştü

Tedavisine evinde devam edilen Michael Schumacher'in 45 kiloya kadar düştüğü öğrenildi.

Giriş Tarihi: 22.9.2015 16:32
Michael Schumacher 45 kiloya düştü

Formula 1'in efsane ismi Michael Schumacher'den üzücü haber geldi.

2013 yılı sonunda geçirdiği kayak kazasının ardından komaya giren ve ardından İsviçre'deki evinde istirahate çekilen Alman eski pilotun durumuyla ilgili uzun bir süre sonra ilk bilgi ortaya çıktı. Son olarak Mayıs ayında Schumacher ile ilgili gelişmeler duyulmuştu.

Rehabilitasyon sürecinin ardından iyileşmesinde hızlanma beklenen Schumacher'in, aradan geçen süreçte ilerleme kaydedemediği bildirildi. Efsane sporcunun iyileşme süreci için "Hayal kırıklığı yaratan yavaşlıkta" yorumu yapıldı.

45 KİLOYA KADAR DÜŞTÜ
29 Aralık 2013 tarihinden bu yana yaşam savaşı veren Michael Schumacher için kendisine yakın bir kaynaktan elde edilen bilgiler, İngiliz basınınca şu şekilde verildi: "Michael Schumacher'n gelişimi acı verici derecede yavaş. Artık ancak bir mucize kendisini kurtarabilir. Şu an 45 kiloya kadar düştü. Yürüyemiyor ve konuşamıyor. Çevresiyle ilgili farkındalık da alt düzeyde."

Öte yandan Fransa'daki Grenoble hastanesinde altı aylık süreçte Schumacher'in tedavisinde görev alan Dr. Francois Payen'in bazı ilerlemeler görmek için en az üç yıl beklemek gerekebileceği yönünde yorumda bulunduğu belirtildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Michael Schumacher 45 kiloya düştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz