İbrahim Tatlıses İzmir'e yerleşecek

İbrahim Tatlıses'in, Bodrum'daki otelini neden sattığı ortaya çıktı. İbo, doktor tavsiyesi üzerine İstanbul'u terk ediyor.

Giriş Tarihi: 23.9.2015 12:31
İbrahim Tatlıses İzmir'e yerleşecek

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonrası ölümün eşiğinden dönmüştü. Uzun süre ABD'de tedavi gören Tatlıses, burada geçen başarılı ameliyatın ardından Türkiye'ye geldi.

Şimdilerde Ankara'daki GATA'da tedavisi süren İbo, önceki hafta Bitez'deki otelini ve evini satılığa çıkartıp ailesi dahil herkesi şaşırtmıştı.

ŞEHİRDEN ETKİLENDİ


İbrahim Tatlıses'in otelini yaklaşık 13 milyon liraya neden satışa sunduğunun sebebi ortaya çıktı. Şimdilerde sahne çalışmaları yapamayan İmparator, yaz aylarında sık sık İzmir'e gidip buradaki dostlarını ziyaret etmişti. İzmir'in yanı sıra yakınındaki Şirince ve Kuşadası'nı da çok seven ünlü türkücü, İzmir'de bir otel sahibi olup buraya yerleşme kararı aldı.

Birinci Kordon'daki mütevazı bir otel için pazarlık yapan İbrahim Tatlıses, bu yüzden de Bodrum'daki otelini satılığa çıkarttı.

GÜNEŞ TERAPİSİ

Tatlıses'in Kordon'daki oteli aldığı takdirde otelin bir katını kendisine ayırıp burada yaşamaya başlayacağı ileri sürüldü.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Tatlıses İzmir'e yerleşecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz