İlan-ı aşk

, adı Engin Akyürek'le aşk haberlerine karışınca 1 yıldır sır gibi sakladığı sevgilisini açıkladı. Serengil, Ali Küçük isimli yapımcı aşkıyla çıktığı Fransa tatilinden de bu kareyi paylaştı

Giriş Tarihi: 24.9.2015 10:36
İlan-ı aşk

Güzel şarkıcı , 1 yıldır sakladığı sevgilisini dün açıklamak zorunda kaldı! Serengil'in adı önceki gün başarılı oyuncu Engin Akyürek'le aşk haberlerine karıştı. Seren Serengil'i isyan ettiren dedikodulara göre, güzel şarkıcı aşık olduğu Akyürek'i adım adım takip ediyordu.

YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI
Hatta haberlere göre Seren Serengil, Engin Akyürek için Kaş'a kadar gitti. Serengil, bu iddialar karşısında dava açmakla yetinmedi. Ünlü şarkıcı, dün de 1 yıldır birlikte olduğu Ali Küçük'le aşkını ilan etti. Şarkıcı, sevgilisiyle birinci yıl dönümlerini kutlamak için bayram tatilini fırsat bilip Paris'e gitti. Burada Küçük'le çekilen fotoğrafını da instagram'da yayınlayan Seren Serengil'e hayranlarından mesaj yağdı.

BULUŞMA ADRESİ BOLU
Bu arada yapımcılık ve görüntü yönetmenliği yapan Ali Küçük'le Serengil'in yakın çevresine çok mutlu olduğunu söylediği öğrenildi. 1 yıldır İstanbul'da buluşmak yerine Sapanca ve Bolu gibi yakın yerlere giden Seren Serengil ile Küçük'ün gazetecilerin karşısına ilk kez ne zaman çıkacağı da merak konusu oldu.

HAYRANLIĞINI SAKLAMIYOR
Serengil, Akyürek'e hayranlığını saklamazken ünlü oyuncunun rol aldığı dizi veya katıldığı ödül töreni fotoğraflarını da instagram'da paylaşıyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İlan-ı aşk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz