'den bomba Aydın Doğan iddiası

'a yapılan saldırıyı değerlendiren AK Partili , "Bu saldırı, Aydın Doğan'ın kirli geçmişinin ortaya çıkmasını engellemeye yönelik kirli atraksiyonun bir parçası" dedi.

Giriş Tarihi: 3.10.2015 14:54
Mehmet Metiner'den bomba Aydın Doğan iddiası

Doğan, Paralel ve sözde ulusalcı yayın organlarından oluşan işbirlikçi medya, Doğan Medyasının yayın organlarından Hürriyet Gazetesi'nin yazarı 'a yönelik düzenlenen saldırı üzerinden AK Parti hükümetini hedef alan algı operasyonlarına başladı.

Söz konusu yayın organlarının Ahmet Hakan'a yönelik saldırı üzerinden AK Parti'yi hedef almasına sert tepki gösteren AK Parti İstanbul Milletvekili , teröre arka çıkanların algı terörü üzerinden kendilerini linç etmeye çalıştığını söyledi. Birilerinin Aydın Doğan'ın kirli geçmişinin ortaya çıkmasını engellemeye yönelik bir atraksiyon içerisinde olduğunu ve Ahmet Hakan'a yönelik saldırıyı da bu kirli atraksiyonun bir parçası olarak gördüğünü de belirten Metiner, "Akit Gazetesi'ne de saldırı yapıldı, muhabiri Mehmet Özmen, Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı tarafından herkesin gözü önünde saldırıya uğradı. Star Gazetesi'nin patronuna silahlı saldırı düzenlendi. Bugün basın özgürlüğünden bahsedenler bu olaylara niye aynı duyarlılığı göstermediler" dedi.

STAR.COM.TR

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Mehmet Metiner'den bomba Aydın Doğan iddiası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz