sosyal medyada alay konusu oldu

17-25 Aralık sürecinden sonra FTÖ üyesi kamu görevlilerinin verdiği istihbaratları sosyal medyada paylaşan Gülen’in tetikçisi , haber kaynakları birer birer cezaevine girince eski ilgisini yitirdi. Fetullahçı Başkomiser Mehmet Akif Üner’in “Fuat Avni yazıyor hep kaybeden biz oluyoruz” tepkisinden sonra yine sahneye çıkan Fuat Avni sosyal medyada günün alay konusu oldu.

Giriş Tarihi: 5.10.2015 11:51 Güncelleme Tarihi: 5.10.2015 13:11
Fuat Avni sosyal medyada alay konusu oldu

"KAYBEDECEKSİNİZ" DİYOR HEP BİZ KAYBEDİYORUZ!

17-25 Aralık darbe girişimini planlayan Mali Şube Müdürlüğü'nde çalışan iki polisin 25 Aralık darbe girişimi iddianamesine yansıyan telefon görüşmelerinde iyice ümitsizliğe kapıldıkları anlaşılıyor. Fuat Avni'ni tweetlerinde "kaybedenlerdensin" dediğini hatırlatan İsmail Arpacı'ya, eski Başkomser Mehmet Akif Üner, "Kaybedenlerdensin diyor başka bir şey demiyor anca kaybeden biz oluyoruz"diye cevap veriyor.

FUAT AVNİ'NİN YAZDIKLARINDAN FETULLAH GÜLEN SORUMLU

Fuat Avni'nin kim olduğu yönünde bir çok iddia ortaya atıldı. Kim olduğunun bilindiğini söyleyenler de oldu, devlet tarafından kullanıldığını iddia eden de. Gülen örgütünün bir dönem tepe isimlerinden olan Hüseyin Gülerce ve Latif Erdoğan'a göre Fuat Avni'nin tweetlerinin kimin tarafından atıldığının bir anlamı yok. Erdoğan ve Gülerce'ye göre bu hesabın arkasında Fetullah Gülen olmazsa örgüt Fuat Avni'yi asla sahiplenmez. Dolayısıyla Fuat Avni'nin yazdığı yer yorumdan Fetullah Gülen sorumlu.

SOSYAL MEDYA FUAT AVNİ İLE DALGA GEÇİYOR

Haber kaynakları birer birer cezaevine girmesi ile birlikte etkisini kaybeden Fuat Avni artık sosyal medyada alay konusu oluyor. Yaptığı her yorumla Twitter kullanıcılarına espiri malzemesi veren Fuat Avni, inandırıcılığını yitirdikçe yalanın dozunu arttırıyor. FETÖ'ye yakın bazı sosyal medya kullanıcıları ise "Kaçacaklar, güzel şeyler olacak, korkma titre" klişeleri ile biten Fuat Avni paylaşımlarından sonra "iki yıldır yazıyorsun, her yazdığında başımıza yeni belalar geliyor, sus artık" şeklinde tepkisini ortaya koyuyorlar.

İŞTE SOSYAL MEDYAYI KAHKAHALARA BOĞAN FUAT AVNİ ESPİRİLERİ


BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuat Avni sosyal medyada alay konusu oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz